Xmas Feelings

 

fot. my friend – Nico Blair

 

płaszcz: Barbour | kozaki: Gino Rossi | szalik: ZARA MAN | torebka: Gigi NewYork | sukienka: Top shop

 

Bardzo fajnie jest już być w domku, mimo tych 6!!! godzin podróży. Klimat jak zwykle nie z tej Ziemi, a to wszystko za sprawą moich najwspanialszych na świecie rodziców. Z resztą pewnie większość z Was czuje to samo wracając po kilku tygodniach do rodzinnego domu. Znowu będę monotematyczna, ale do znudzenia będę powtarzać, że nie ma takiej drugiej wartości jak rodzina.
Dzisiaj cały dzień spędziłam w Szczecinie kupując ostatnie prezenty. Zdjęcia zrobiłam na dachu Kaskady. Ludzi w galerii nie było tak dużo i całkiem sprawnie nam to poszło. Wrzucam Wam jeszcze kilka zdjęć z Instagramu:

 

16 Comments

  1. Monika H.

    24 grudnia 2013 01:26, Odpowiedz

    to prawda, nie ma nic lepszego niż rodzina mam nadzieje, że kiedyś moje dzieci (te przyszłe ;]) też tak powiedzą i wtedy poczuję, że jako rodzic nie poniosłam klęski :) wesołych świąt!!!!!

  2. Anonymous

    24 grudnia 2013 09:50, Odpowiedz

    Piesek najładniejszy! Karolina, napisz proszę ile masz w sumie zwierzaków. Widziałam chyba na fotkach 4 pieski, teraz królik; są jeszcze jakieś? Pytam, bo kocham absolutnie wszystkie zwierzęta. Mam nadzieję, że w 2014 roku w końcu dostanę się na weterynarię :)

Leave a comment

(*) Required, Your email will not be published