Choć mam mnóstwo rzeczy po synku, które wykorzystam również przy drugim dziecku, nie mogłam odmówić sobie kilku dodatkowych rzeczy. Zobaczcie co wybrałam! Lista wszystkich produktów z linkami znajduje się w opisie pod filmem.

7 komentarzy

 1. Karolinko spodziewasz się dzidziusia niebawem i składasz sobie pomału wyprawkę. Jeśli mogę chciałabym Ci polecić hiszpańska firmę Mayoral. Są to przepiękne ubranka i nie tylko dla maluszków. Jakościowo materiały są świetne.Ja ubieram synka w tą firmę i jestem strasznie zadowolona z jakości
  . Polecam Ci ją jak najbardziej
  😘 Pozdrawiam

 2. Karola, a ja totalnie z innej beczki. Jak radzisz sobie z zarzutami osób, które twierdzą, że ceny są za wysokie, że to tylko „kawałek szmaty”, ze przecież produkcja artykułów w Pl nie może być aż taka wysoka żeby ceny były takie drogie itd. Jestem bardzo ciekawa Twojego podejścia :)

  • karolinabaszak Odpowiedz

   Przyzwyczaiłam się do tego. Ludzie gorsze rzeczy wypisują niż to :D

 3. Piękne rzeczy! Uwielbiam Twoją estetykę!
  Po Twoim filmie zakochałam się w sklepie BebeSpace 😍 Wszystko takie cudne w jednym miejscu dla moich Dzieciaczków 😍❤️

  Ściskam ciepło,
  Kinga

 4. Karolina kiedyś wspominałaś, że masz nieduże mieszkanie w Warszawie, może byś pokazała jak ciekawie urządzić niewielkie wnętrze przy dwójce dzieci. Masz podobne wyczucie gustu, lubię Twoje poczucie estetyki a już dom Twoich rodziców to po prostu cudo <3 szukam inspiracji przy dwójce maluchów.

Napisz komentarz

Share with your friends


Submit