Wyprawka dla dziewczynki część 1

Choć mam mnóstwo rzeczy po synku, które wykorzystam również przy drugim dziecku, nie mogłam odmówić sobie kilku dodatkowych rzeczy. Zobaczcie co wybrałam! Lista wszystkich produktów z linkami znajduje się w opisie pod filmem.

7 Comments

 1. Żaneta

  11 lipca 2018 10:26, Odpowiedz

  Karolinko spodziewasz się dzidziusia niebawem i składasz sobie pomału wyprawkę. Jeśli mogę chciałabym Ci polecić hiszpańska firmę Mayoral. Są to przepiękne ubranka i nie tylko dla maluszków. Jakościowo materiały są świetne.Ja ubieram synka w tą firmę i jestem strasznie zadowolona z jakości
  . Polecam Ci ją jak najbardziej
  😘 Pozdrawiam

 2. Kasia

  12 lipca 2018 16:58, Odpowiedz

  Karola, a ja totalnie z innej beczki. Jak radzisz sobie z zarzutami osób, które twierdzą, że ceny są za wysokie, że to tylko „kawałek szmaty”, ze przecież produkcja artykułów w Pl nie może być aż taka wysoka żeby ceny były takie drogie itd. Jestem bardzo ciekawa Twojego podejścia :)

 3. Kinga

  12 lipca 2018 22:18, Odpowiedz

  Piękne rzeczy! Uwielbiam Twoją estetykę!
  Po Twoim filmie zakochałam się w sklepie BebeSpace 😍 Wszystko takie cudne w jednym miejscu dla moich Dzieciaczków 😍❤️

  Ściskam ciepło,
  Kinga

 4. Kasia

  15 lipca 2018 23:51, Odpowiedz

  Karolina kiedyś wspominałaś, że masz nieduże mieszkanie w Warszawie, może byś pokazała jak ciekawie urządzić niewielkie wnętrze przy dwójce dzieci. Masz podobne wyczucie gustu, lubię Twoje poczucie estetyki a już dom Twoich rodziców to po prostu cudo <3 szukam inspiracji przy dwójce maluchów.

Leave a comment

(*) Required, Your email will not be published