Wyniki konkursu Somersby Party Like a Lord!

Przedstawiam Wam zwycięzców konkursu Party Like a Lord organizowanego przez Somersby. Powyżej widzicie osoby, które zgarnęły nagrody główne czyli vouchery o wartości 300 zł do wykorzystania w perfumeriach Sephora. Są nimi: Aleksandra Henryka Daczkowska, pewna Ania, która nie podała nazwiska, Jacek Ogrodowczyk oraz Kamil Szwarbuła. Cała czwórka podczas selekcji prac, wciąż rzucała mi się w oczy. 
 
Pogrupowanie 15stu najlepszych prac, które wybrałam spośród prawie setki zgłoszeń, zajęło mi niemal pół dnia! Było ciężko. Mimo dosyć trudnego zadania, zgłoszenia wciąż napływały. Zdjęcia były różne. Niektóre wywoływały uśmiech, a inne zdziwienie. Pomysłów Wam nie brakowało. Jedna z prac wyróżniała się na tle innych, a jej autorką jest Aleksandra Laśkiewicz, która zdobywa nagrodę specjalną czyli zaproszenie na imprezę. Ola mam nadzieję, że w piątek zrobisz sobie podobny makijaż :)
 
 
Nagrody dodatkowe czyli paczki od Lorda Somersby otrzymują autorzy poniższych zdjęć: 
 
 
Gratuluję wszystkim poczucia humoru i wygranej! Autorów proszę o ponowny kontakt mailowy (baszak.karolina@gmail.com) i wpisanie danych: imię, nazwisko, adres, nr. telefonu oraz PESEL. Im wcześniej to zrobicie tym lepiej, ale pamiętajcie, że regulaminowo macie 3 dni na podanie mi powyższych informacji =) 
 
 

4 Comments

  1. Panna Karina

    17 kwietnia 2013 14:38, Odpowiedz

    Kapitalne prace! Mnie najbardziej zachwyciły fotografie z jabłkiem w ruchu obu autorów. Pewna Ania – co za perfekcyjna fotografia. Dziewczyna na zdjęciu z rzeźbą ma niesamowita pozę, bardzo fajne podejście do tematu. Również wszystkim gratuluję. Pomysłowości nie zabrakło, a to się ceni. :)

Leave a comment

(*) Required, Your email will not be published