To keep your balance you must keep moving

Przedstawiam Wam kolejną stylizację, którą stworzyłam w ramach współpracy z Pepsi. Tym razem coś jeszcze bardziej lekkiego. W końcu jazda na rowerze nie musi wiązać się z zakładaniem dresów i trampek!
Zachęcam do obejrzenia reszty zestawień i przypominam o konkursie, który Pepsi zorganizowało w ramach promocji nowego smaku Lemon Light – otwórz aplikację! Codziennie do wygrania są super nagrody, a na koniec etapu można wygrać bon do Zary o wartości 800 zł :) Główną nagrodą jest sesja zdjęciowa ze mną, Cajmel, Madinką i Venilą!

 

Sukienka: Jackpot | Sweterek: WALLIS | Buty: Prima Moda
 

 

29 Comments

 1. Karolina Szpunar

  22 maja 2013 13:34, Odpowiedz

  Kurcze! Zupełnie zapomniałam jak fajnie jest jeździć rowerem w sukience:) Ostatnimi czasy (być może przez determinację w zrzucaniu po-wielkanocnych boczków ;) cisnęłam na leśne szlaki w szortach i przydużych t-shirtach. Trzeba będzie to jak najszybciej zmienić! Dziękuję za inspirację :*

 2. Anonymous

  22 maja 2013 15:37, Odpowiedz

  O niebo lepiej niż w tej poprzedniej sukience. Nagroda główna mnie rozwaliła – sesja z blogerkami, normalnie piszesz jakby to maiło być spotkanie z samym Prezydentem RP, nic tylko startować :D

 3. Anonymous

  22 maja 2013 21:38, Odpowiedz

  Jestem pewna, że pytanie padło już z milion razy, ale nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi – jakim aparatem robione były te i inne zdjęcia na Twojego bloga? :)

  PS Promieniejesz na tych fotkach!

 4. Anna Lorenc

  22 maja 2013 22:58, Odpowiedz

  Jesteś nietuzinkowo piękna.
  Jest wiele ładnych blogerek, ale mało (o ile w ogóle któraś), która ma tyle klasy i wdzięku. Jesteś dla mnie ogromną inspiracją.

  Oczywiście nie muszę mówić, że stylizacja perfekcyjna ;)

 5. Alicja Wegner

  23 maja 2013 15:05, Odpowiedz

  Jesteś moją inspiracją i jestem z Tobą odkąd pamiętam. Kibicowałam Ci na photoblogu , teraz kibicuję Ci tutaj. Jesteś prawdziwym wulkanem kobiecości, który już na zawsze pozostanie dla mnie wzorem do naśladowania. Bardzo liczy się dla mnie zdanie takich osób jak Ty. I mam nadzieję, że zrozumiesz jak ważne jest dla mnie abyś znalazła minutkę czasu dla mojej osoby i zobaczyła na moim blogu najnowszą stylizacją.Moja pierwsza jaka zrobilam, mam nadzieje, że nie ostatnia. Bądź proszę szczera i jeśli będziesz mieć jakieś wskazówki , rady proszę o ich napisanie! Nic dla mnie tyle nie znaczy co znać Twoją opinię o mojej pierwszej stylizacji. Jesteś najlepsza i mam nadzieję, że będzie mi dane poznać Cię w końcu osobiście! Kocham Cię!

 6. Aglolga

  24 maja 2013 11:15, Odpowiedz

  Hej! Cudna stylizacja, taka w stylu vitage. Sukienka bardziej by mi się podobała bez tego wycięcia z przodu, ale i tak jest świetna! Mam bardzo podobne butki „cichobiegi”;). Od razu chce mi się lata, a tutaj tak chłodno… Pozdrawiam:)

 7. Retromoderna

  24 maja 2013 12:14, Odpowiedz

  Był kiedyś taki serial, który lubiłam The Blue Bicycle, gdzie grała Laetitia Casta – bardzo mi te zdjęcia przypominają jego klimat :) Wyglądasz ślicznie

 8. Anonymous

  25 maja 2013 17:27, Odpowiedz

  piękna jeste s:) moje marzenie zrobić Ci sesję:) Uwielbiam Twoją urodę. Pozdrawiam, MONIA

Leave a comment

(*) Required, Your email will not be published