The Edge Of Love

Płaszcz: SH | Kozaki: Massimo Dutti | Rękawiczki: Reserved
 
To chyba moje pierwsze białe Święta Wielkanocne. Nie mogę jednak narzekać, bo najważniejsze jest to, że chociaż przez kilka dni mogę pobyć w domu z rodziną. Jak dla mnie może padać grad, śnieg i deszcz :) 
Korzystając z okazji, zrobiliśmy kilka zdjęć razem z moja siostrą Marysią, która również prowadzi swojego bloga, a jeśli chcecie sprawdzić co miała na sobie tego dnia, zaglądajcie wkrótce na Jej bloga: mariabaszak.blogspot.com.
 
 

21 Comments

  1. Uuu Kkk

    1 kwietnia 2013 23:10, Odpowiedz

    Trafiłam na Twój blog przypadkiem, muszę Ci powiedzieć, że oglądnęłam go aż do samego początku, troszkę nad tym posiedziałam lecz było warto. :) Boziu kochana jakaś Ty jesteś cudowna, pod każdym względem. :) Bardzo się cieszę, że Cię ujrzałam i dodałam Cię do obserwowanych. :) Ah jakie to cudownie uczucie. ;)Od dzisiaj Jesteś moja najwspanialszą inspiracją, z każdym postem dalej zachwycałaś mnie coraz bardziej, to jest cudowne. :) Chciała bym być taka jak Ty – czyli idealna w każdym calu. :) Nie pomyśl sobie, że słodzę Ci od tak sobie, piszę to prosto z serca bo jesteś wartościową osobą dla mnie. :* Od razu zapraszam na swój blog, który dopiero „raczkuje” na którym będę pokazywała moje wyroby uszyte przeze mnie i nie tylko. :) :*

    Pamiętaj kochana, zdobyłaś moje serce, trzymaj tak dalej. ;)

Leave a comment

(*) Required, Your email will not be published