Take It! 

Witam w poniedziałek. Tak, jak obiecałam zabieram Was w tygodniową podróż do Maroka z Itaką! Wszystkie zdjęcia podzieliłam sobie na kilka postów. Zacznijmy od początku. Pierwsze dwa dni w Agadirze spędziłyśmy głównie nad basenem, na plaży oraz spacerując wzdłuż promenady. Odpoczywałyśmy po całym tygodniu pracy i regenerowałyśmy siły. W końcu w niedzielę czekała nas całodniowa wycieczka do Marakeszu ;-). Mieszkałyśmy w ciekawym hotelu Royal Atlas Spa nad samym brzegiem Atlantyku. Codziennie, z balkonu mogłam więc podziwiać wschody i zachody słońca – bajka! Jedzenie było przepyszne. Nie potrafiłam odmówić sobie tych wszystkich ciast i ciasteczek po każdym obiedzie. Czy ktoś z Was był może w tych rejonach Afryki? Jakie mieliście wrażenia?

English version:

As I promised, I’m taking you on a weekly journey to Morocco via Itaka! All the pictures I shared are just a preview, so stay tuned. Let’s start from the beginning. The first two days  in Agadir we spent mainly by the pool, on the beach or walking along the boardwalk. We were taking rest after a tough week and had planned a trip to Marrakech ;-). We lived in an interesting Royal Atlas Spa on the shore of the Atlantic Ocean, so every morning and evening I could enjoy the sunrises and sunsets from the balcony  – a fairy tale! The food was delicious. I couldn’t deny myself all the cakes and cookies after every dinner. Have any of you been to these areas of Africa? What’s your experience?

 

 

22 Comments

 1. Anonymous

  15 października 2012 18:18, Odpowiedz

  Ja byłam tam rok temu, pogoda jest tam strasznie dziwna, rano wiał silny wiatr i było dosyć zimno:D Wycieczka do marakeszu średnia, za to jeep safari rewelacja :)

 2. Anonymous

  16 października 2012 12:26, Odpowiedz

  byłam już w wielu miejscach ale akurat do Maroka wybieram się w przyszłym roku w lato (na wiosnę planuję może Tunezję) najfajniejsze w tych miejscach jest to, że sezon trwa cały rok :) i ogólnie jak się wraca do Polski to jakoś tak smutno jest…

 3. anies

  18 października 2012 09:52, Odpowiedz

  Z chęcią zwiedziłabym tak egzotyczne miejsce jak Maroko, moja przyjaciółka była zachwycona ;) Ja jednak po pobycie w Tunezji chyba z mym lubym nigdy nie wybierzemy się w tamte rejony, był bardzo niezadowolony (z resztą ja także) ale o Maroko słyszałam same dobre opinie!!

Leave a comment

(*) Required, Your email will not be published