Sony & RISK

 
Witajcie! Chciałabym dzisiaj zaprosić Was do wzięcia udziału w konkursie zorganizowanym przez markę Sony w ramach akcji promocyjnej COŚ SIĘ KROI Sony Polska & RISK made in warsaw. Możecie wygrać bluzę zaprojektowaną specjalnie dla Sony, razem z odtwarzaczem Walkman http://www.sony.pl/product/nws-e-series/nwz-e474 :) 
 
Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Czym dla Ciebie jest muzyka (forma dowolna) i odpowiedź przesłać na adres: konkurs@lubiesony.pl.
Konkurs trwa 7 dni: od 21 lutego 2013 roku do 27 lutego 2013 roku. 
 
Szczegóły oraz regulamin konkursu znajdziecie TU.
 
Jeśli chcecie zobaczyć jak powstały bluzy zapraszam Was do obejrzenia filmu:


Wyniki: 
 
Bluza oraz Walkman Sony trafia doo: 
 
Na pytanie: „Czym jest dla mnie muzyka?” nasuwa się odpowiedź „Wszystkim”. Banalne i powtarzane przez wszystkich hasło, które ma w sobie więcej niż może nam się wydawać.
Bo czym tak naprawdę jest muzyka? Czy muzyką można nazwać śpiew ptaków? Śmiech ukochanej osoby? Uliczny gwar, płacz dzieci, dźwięk kropel deszczu uderzających o rynnę w jesienne wieczory? Bicie serca, skrzypiący śnieg pod naszymi stopami, szum wiatru. Każdy dźwięk, który otacza nas każdego dnia możemy nazwać muzyką. Lecz co w przypadku, gdy ptaki przestają śpiewać, mróz i deszcz dają nam się we znaki i chcemy jedynie odciąć się od świata i odpocząć? To właśnie wtedy sięgamy po nasz ulubiony odtwarzacz, słuchawki i w momencie, kiedy w uszach rozbrzmiewają pierwsze dźwięki ulubionego utworu, oczami wyobraźni widzimy problemy które z każdym kolejnym bitem odchodzą w dal. Zapominamy o tym, co dzieje się wokół nas, wsłuchujemy się w słowa, nuty, dźwięki. Powoli rośnie w nas ekscytacja, podniecenie. Zdejmujemy słuchawki, wychodzimy przed dom i stajemy ze światem twarzą w twarz. W jednym momencie wiemy, że mamy i możemy wszystko.
Więc czym tak naprawdę dla mnie jest muzyka? Jest lekiem, impulsem do działania, zlepkiem słów i dźwięków, które pomagają nam przejść przez życie. Jest zarówno sztuką jak i błahostką. Nieodłącznym elementem naszego życia. Muzyka jest wszystkim.
Pozdrawiam,
Hanna Matyja

One Comment

Leave a comment

(*) Required, Your email will not be published