Somersby Party Like A Lord – Wielki Konkurs! 4 x bon 300 zł do perfumerii Sephora

To chyba pierwszy taki konkurs na moim blogu. Mam dla Was świetne nagrody i możliwość udziału w fantastycznej imprezie ‚Party Like a Lord’ razem ze mną i innymi blogerami, których z pewnością wszyscy znacie. Chodzi mi tu o KominkaSegrittę, Fashionelkę, ekipę Matura To BzduraKrzysztofa Kanciarza i o Andrzeja Tucholskiego. Imprezę organizuje oczywiście Lord Somersby :)


Somersby to w 1/2 jabłka, które jak Wam wiadomo – uwielbiam. Dowód poniżej: 

 

Wróćmy do konkursu. Tym razem należy wykazać się kreatywnością. Masz bardzo duże szanse!

 

Co musisz zrobić? Wyślij mi swoje zdjęcie w lordowskiej stylizacji. Ubierz się jak lord i zrób sobie zdjęcie ( interpretacja lordowskiego stroju należy do Ciebie). Pamiętaj też aby na Twoim zdjęciu znalazło się jabłko (nie musi być to owoc). Ten temat również pozostawiam Twojej wyobraźni! :) Zdjęcie prześlij na adres: baszak.karolina@gmail.com (masz czas do poniedziałku – 15 kwietnia), a w temacie wpisz „Somersby”. Napisz mi również czy interesuje Cię zaproszenie na imprezę, która odbędzie się w Warszawie. 
 
 
 
WYBRANE PRACE ZOSTANĄ NAGRODZONE, 
a nagrodami są: 
 
4 x nagroda główna – voucher do perfumerii Sephora o wartości 300 zł 
nagroda z drugie (w tym przypadku za 5te miejsce) – podwójne zaproszenie na imprezę 
10 x nagroda pocieszenia – upominki od samego Lorda :)Jeśli zabraknie Ci inspiracji polecam zabawne filmiki na kanale Somersby:

 

Więcej znajdziecie na: https://www.facebook.com/SomersbyPoland
 
W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Na zdjęciach nie może być dzieci, osób uprawiających sport, scen o zabarwieniu erotycznym i treści skierowanych do dzieci. Udział w konkursie wiąże się z akceptacją regulaminu
 
POWODZENIA!

Leave a comment

(*) Required, Your email will not be published