fot. Maria Baszak
bluza: Jackpot | płaszcz, torebka: Marc O’Polo | spódniczka: ZARA | apaszka MOSCHINO | kozaki: Elite via. Sarenza.pl
Dzisiaj mam dla Was parę zdjęć zrobionych na lotnisku w Kluczewie, koło Stargardu Szczecińskiego ( w weekend byłam w domu) i piękny zwiastun, nowego, polskiego filmu, którego premiera odbędzie się w sierpniu na Stadionie Narodowym. Wczoraj widziałam go w kinie i od razu stwierdziłam, że muszę go zobaczyć. Przedwojenne czasy, inne kanony piękna i wartości. Cieszę się, że powstaje coraz więcej takich filmów:

18 komentarzy

  1. Piękne zdjęcia, a jeszcze piękniejsze sa twoje filmiki i Twojej siostry:* jesteście do siebie takie podobne to super. Zeby wszystkie pl vlogerki kręcily na tak wysokim poziomie. Jesteście świetne.

  2. Karolka – stylizacja ciekawa ( pierwsze skrzypce gra chusta – i to ona „robi” look),a zdjęcia świetnej jakości :) Co do filmu…po obejrzeniu zwiastuna…przypomniały mi się emocje i łzy w trakcie zwiedzaniu Muzeum Powstania Warszawskiego – kawał historii i ludzkiego życia…..Polecam każdemu – wizyta w tym miejscu – potrafi przewartościować wszystko…k.

  3. zaczęłaś ubierać się jak ciotka na imieniny, a szkoda, bo stylizacje w postach z początku bloga mają dużo polotu i smaku :)

  4. Hmm jak ktoś wyżej napisał jak ciotka na imieninach, można ubrać się elegancko i z klasą ale z pazurem! Karolka kiedy jak nie teraz jest czas na jakieś seksowniejsze, bardziej kobiece stylizacje :)

Napisz komentarz

Share with your friends


Submit