Say I’m a bird

fot. Maria Baszak
bluza: Jackpot | płaszcz, torebka: Marc O’Polo | spódniczka: ZARA | apaszka MOSCHINO | kozaki: Elite via. Sarenza.pl
Dzisiaj mam dla Was parę zdjęć zrobionych na lotnisku w Kluczewie, koło Stargardu Szczecińskiego ( w weekend byłam w domu) i piękny zwiastun, nowego, polskiego filmu, którego premiera odbędzie się w sierpniu na Stadionie Narodowym. Wczoraj widziałam go w kinie i od razu stwierdziłam, że muszę go zobaczyć. Przedwojenne czasy, inne kanony piękna i wartości. Cieszę się, że powstaje coraz więcej takich filmów:

18 Comments

 1. Anonymous

  11 marca 2014 16:26, Odpowiedz

  Piękne zdjęcia, a jeszcze piękniejsze sa twoje filmiki i Twojej siostry:* jesteście do siebie takie podobne to super. Zeby wszystkie pl vlogerki kręcily na tak wysokim poziomie. Jesteście świetne.

 2. Anonymous

  11 marca 2014 21:32, Odpowiedz

  Karolka – stylizacja ciekawa ( pierwsze skrzypce gra chusta – i to ona „robi” look),a zdjęcia świetnej jakości :) Co do filmu…po obejrzeniu zwiastuna…przypomniały mi się emocje i łzy w trakcie zwiedzaniu Muzeum Powstania Warszawskiego – kawał historii i ludzkiego życia…..Polecam każdemu – wizyta w tym miejscu – potrafi przewartościować wszystko…k.

 3. Anonymous

  11 marca 2014 23:15, Odpowiedz

  zaczęłaś ubierać się jak ciotka na imieniny, a szkoda, bo stylizacje w postach z początku bloga mają dużo polotu i smaku :)

 4. Anonymous

  12 marca 2014 19:37, Odpowiedz

  Hmm jak ktoś wyżej napisał jak ciotka na imieninach, można ubrać się elegancko i z klasą ale z pazurem! Karolka kiedy jak nie teraz jest czas na jakieś seksowniejsze, bardziej kobiece stylizacje :)

Leave a comment

(*) Required, Your email will not be published