9 Comments

 1. Aleksandra

  15 lutego 2018 13:18, Odpowiedz

  Ja z marki sylveco (Vianek to ich osobna seria :)) polecam bardzo lnianą maskę do włosów, odżywczy olejek do włosów z Vianka i peelingi, super są.
  A jeśli chodzi o seriale to Ultraviolet jest fajny, polski na AXN była pierwsza seria, mam nadzieje że kolejne się pojawią.

 2. MONIKA

  15 lutego 2018 13:47, Odpowiedz

  Bardzo czekałam na Perełki :))) Piękne inspiracje ! Wspominasz o aluminium , ołowiu, bisfenolu. Swego czasu też czytałam dużo o toksynach i szkodliwych substancjach… Tak natrafiłam na artykuły opisujące problematykę szczepień. Tym samym po długiej lekturze i dyskusji podjęliśmy decyzję o nieszczepieniu naszego synka. Czy chciałabyś podzielić się z nami swoim zdaniem nt. szczepień właśnie? Bardzo jestem ciekawa Twojej opinii.

  Pozdrawiam ciepło :)

 3. Karolina

  15 lutego 2018 14:16, Odpowiedz

  Dzień dobry,
  często w swoich filmach poruszasz tematy zdrowotone, od Ciebie dowiedziałam sie o „Ukrytych Terapiach” za co bardzo dziękuję. Jestem zainteresowa tym jakie jest Twoje stanowisko w sprawie szczepionek oraz czy szczepiłaś (lub będziesz chciała zaszczepić swoje dziecko). Jeżeli nie jest to dla Ciebie zbyt osobiste pytanie to proszę o odpowiedź.
  Pozdrawiam! :)

 4. Kasia

  16 lutego 2018 19:25, Odpowiedz

  To chyba jest filmik, który ogladalo mi się najlepiej :) jesteś tutaj tak nardzo naturalna!!!! Pozdrawiam serdecznie i czekam na filmik o porodzie, co prawda juz 3 za mną, ale spodziewajac się kolejnego potomka chetnie poslucham, pozdrawiam ciepło :) :)

 5. Patrycja

  9 marca 2018 17:55, Odpowiedz

  Witaj Karolino :-)
  Bardzo podobają mi się Wasze obrączki ślubne. Czy mogłabyś powiedzieć jaką mają szerokość? Jestem na etapie poszukiwania idealnych klasycznych obrączek. Będę wdzięczna za odpowiedź.

  Twoja czytelniczka Patrycja 😊😊

Leave a comment

(*) Required, Your email will not be published