14 Comments

 1. Ola

  14 listopada 2017 11:54, Odpowiedz

  Dziękuję za te perełki, szczególnie zaciekawiło mnie RTCK – z pewnością wypróbuję :)
  Wiem, że teraz masz mało czasu na nagrywanie, ale zdradzisz może czy planujesz w tym roku vlogmasy? Chyba nic mnie tak nie wprawia w świąteczny nastrój <3
  Pozdrawiam :)

 2. Milena

  14 listopada 2017 12:05, Odpowiedz

  Wiele razy zadziwia mnie to jak dużo rzeczy z Twoich perełek to także moje perełki <3 Pan Pulikowski jest bardzo fajną osobą, miałam okazję posłuchać na żywo jego konferencji a także poznać jego żonę, to bardzo miłe i ciepłe osoby i biorąc pod uwagę ich staż małżeński i doświadczenie w poradni – warto się od nich uczyć :) Polecam ich książki, to także byłby świetny pomysł na prezent.
  Pozdrawiam i ściskam ;)

 3. Natalia

  14 listopada 2017 17:32, Odpowiedz

  Negocjujmy z Karoliną!
  Volgmasy chociaż raz w tygodniu (wszyscy wierzymy, że dasz radę!). Co to za przygotowania do świąt bez vlogmasów Karoliny?! Ile można „mielić” filmy z 2015 i 2016 roku? Ja się pytam, ile?! :)

 4. Ania

  14 listopada 2017 17:44, Odpowiedz

  Doktora Jacka Pulikowskiego można słuchać bez końca :)
  Serdecznie polecam lekturę książki autorstwa Jo Croissant – „Kobieta. Kapłaństwo serca”!

 5. Basia

  14 listopada 2017 18:06, Odpowiedz

  Bardzo interesujace perelki pazdziernika. Te filmy bardzo inspiruja i ucza. Dziekuje, Karolino. :) Pozdrowienia dla Ciebie i Twojej rodziny.

 6. Monika

  15 listopada 2017 20:10, Odpowiedz

  Karolina, poczytaj o skutkach kofeiny na organizm człowieka a szczególnie na mleko matki. Ogólnie polecam Ci odstawić kawę, bo to poważnie szkodząca nam substancja a kofeina to najzwyklejszy narkotyk. Przepraszam za bezpardonowe wtrącanie się. Nie mam na celu Cię urazić. Zrobisz z tym co chcesz. Pozdrawiam :)

 7. Justyna Herczyńska

  30 listopada 2017 00:05, Odpowiedz

  Droga Karolino. Po obejrzeniu ostatnich perełek postanowiłam że napiszę do Ciebie ponieważ Twoje porady są dla mnie zawsze ogromną inspiracją i pomocą. Też jestem młodą mamą z tą różnicą że do ogarnięcia mam dwójkę małych urwisów z czego jeden urodził się półtora miesiąca temu, a straszy ma 18 miesięcy. Różnica pomiędzy nimi jest niewielka więc na prawdę w ciągu dnia jest co robić ale i tak kocham na życie te małe szkraby:) W codziennym zabieganiu staram się też znaleźć chwilę dla siebie żeby dobrze się czuć we własnej skórze i nie straszyć wyglądem niezapowiedzianych gości, nawet jeżeli jest to tylko listonosz:) Cały czas szukam idealnego zestawu makijazowego dla siebie, który pozwoli mi stworzyć szybki ale jednocześnie delikatny i subtelny makijaż. Napisz proszę jakich kosmetyków Ty obecnie używasz do wykonania codziennego makijażu? Bardzo podobał mi się Twój makijaż w ostatnich perełkach, czy to jest własnie ten który wykonujesz na co dzień? Bardzo Ci dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam.
  Justyna

Leave a comment

(*) Required, Your email will not be published