6 Comments

 1. MONIKA

  16 kwietnia 2018 11:30, Odpowiedz

  Karolino, mam pytanie , może trochę osobiste. Jeśli uznasz je za zbyt prywatne, nie odpowiadaj proszę. Czy nadal karmisz piersią? Również planuję między dziećmi malutką roznicę wieku, a nadal karmię synka piersią (ma prawie 9 msc) i spotykam się z różnymi opiniami na temat dalszego karmienia w przypadku zajścia w ciążę. A nie ukrywam że chciałabym karmić oczywiście conajmniej do roku a i marzy mi się już drugie :)))

  Wyglądasz kwitnąco.

  Pozdrawiam ciepło.

  • karolinabaszak

   20 kwietnia 2018 20:56, Odpowiedz

   Niestety nie karmię już synka piersią. Z tego co wiem, około 16 tygodnia zmienia się smak i konsystencja mleka, więc dziecku może przestać smakować pokarm od matki. Także mimo moich pięknych planów i marzeń o karmieniu aż do porodu, mały odstawił się sam dość niedawno… Z drugiej strony ze względu na wrażliwość piersi, karmienie było naprawdę bolesne, także chyba i On i ja tak naturalnie się od siebie odstawiliśmy.. Na szczęście zjada pięknie wszystkie posiłki, więc nie ma tego złego! :)

 2. Weronika

  18 kwietnia 2018 12:19, Odpowiedz

  Widzę, że polecasz w zasadzie same ekologiczne produkty:) Ja niestety nie mogę używać większości naturalnych kosmetyków, bo jestem alergikiem:( Wszelkie ziołowe specyfiki robią dramat na mojej twarzy.
  Jakich zapachów teraz używasz? Tak mi pasują do Ciebie kwiatowe, kobiece…:) Myślałaś o zapachu dla Aeterie?

Leave a comment

(*) Required, Your email will not be published