Dawno temu, nagrałam na swój kanał krótki film o lecie. Pamiętacie go jeszcze? Pomyślałam, że warto uzupełnić również pozostałe pory roku, a że właśnie mamy wyjątkowo piękną i lubiącą kamerę porę roku, wymarzyłam sobie jesienny obrazek. Obrazek, który nie tylko pokaże jak widzę ten, pełen złotych liści moment, ale również to, jak przeżywam go ze swoimi dziećmi, z którym spędzam całe dnie, nieustannie, od lat.

Zdjęcia, które widzicie w tym wpisie, powstały podczas kręcenia ujęć w parku, na spacerze, który jest chyba jednym z kluczowych momentów podczas większości zwyczajnych dni. Spacer zapewnia dzieciom mnóstwo rozrywki i ciekawych widoków, a matce – dotlenienie się :) Dlatego warto jest dbać o takie chwilę i nawet gdy jest zimno, nawet gdy nie do końca nam się chcę – wybrać się na taką przechadzkę.

Nie trzymam Was dłużej w niepewności i zapraszam do obejrzenia filmu:

płaszcz, buty: aeterie | akcesoria zimowe: Wool So Cool

Zdjęcia podczas kręcenia filmu, wykonała, jak zawsze – Ania Mioduszewska. Myślę, że Ani nie trzeba nikomu z Was bardziej przedstawiać, ale jeśli marzycie o pięknej, rodzinnej sesji, nie znam bardziej odpowiedniej, profesjonalnej i tworzącej tak przemiłą atmosferę osoby! Bardzo Wam polecam wykonać chociaż jedną taką sesję, to naprawdę wspaniała pamiątka, na całe życie.

Dajcie koniecznie znać jak spodobał się Wam nowy film! A ja zbieram pomysły na pozostałe pory roku!

3 komentarze

  1. Karolina Ty jesteś tak piękna wewnętrznie że aż zazdroszczę, ten filmik o lecie to coś niesamowitego, i teraz jesień to czekamy na kolejne :))

  2. Oglądając Twój film bardzo się wzruszyłam. Szczególnie w tym momenice, gdy było słychać śmiech dzieci. To niesamowite ile emocji można przekazać w jednym, krótkim filmie. Niesie on za sobą nie jedno a wiele przesłań. Jak ważna jest w życiu rodzina, jak ważne jest docenianie „zwykłych” chwil w codzienności. Dzieci są cudowne, trzeba tylko to dostrzec. Tak wiele nas uczą. I wreszcie jak piękne jest macierzyństwo! Kobiety powinny czerpać od Ciebie inspiracje! Wiem, że ktoś mógłby powiedzieć, że to tylko skrawek życia pokazany w krótkim filmie w dodatku wyidealizowany. Wiem, że życie, małżeństwo, macierzyństwo nie jest tak proste ale wiem też, że możliwe jest by mimo wszystko te chwile były piękne. I Ty to udowadniasz, Karolinko. Głęboko wierzę w to, że tak wiele zależy od nas samych, od tego jak postrzegamy nasze życie. Można być szczęśliwym po prostu pijąc herbatę czy patrzeć na uśmiech swojego dziecka. Nawet kiedy za oknem jest ponuro i pada deszcz. Dziękuję za ten piękny film, wzbudził we mnie tyle dobrych uczuć! Jesteś ogromnie wrażliwą i niesamowitą osobą Karolino! Nigdy nie przestawiaj inspirować! ♥

    • karolinabaszak Odpowiedz

      Bardzo się cieszę. Zależało mi, żeby taki był efekt i żeby dodawał sił zmęczonej mamie :) Bo dostrzegam to narzekanie, rozumiem je, ale czuję, ze wszystko jest kwestią odpowiedniego podejścia i wdzięczności. <3

Napisz komentarz

Share with your friends


Submit