Nagrywam płytę!

Czytelnicy, którzy są ze mną od lat, wiedzą jak długo czekałam na ten moment. Dziś mogę to już oficjalnie potwierdzić i zapowiedzieć, że płyta będzie w sprzedaży jeszcze w tym roku! <3

126 Comments

 1. Joanna

  7 października 2016 12:19, Odpowiedz

  CUDOWNIE! Z uwagą śledzę nie tylko Twoje wpisy i zdjęcia, ale także muzykę, którą prezentujesz w filmikach. Zawsze na najwyższym poziomie. Zawsze interesująca. Pytam zatem o najważniejsze: kiedy premiera? Trzymam kciuki i być może to i dla mnie czas na powrót do przedsięwzięcia, które porzuciłam….

 2. Kasia

  7 października 2016 12:20, Odpowiedz

  super Karolinko :) nawet nie wiesz jak się bardzo cieszę, że udało Ci się spełnić największe marzenie:) z całego serca gratuluje i życzę dalszych sukcesów :) pozdrawiam serdecznie:)
  PS. Tym samym dajesz wiarę w to, że na najlepsze trzeba poczekać :) dziękuję Ci za to :)

 3. Patrycja

  7 października 2016 12:20, Odpowiedz

  Cudownie <3
  Zaglądam do Ciebie Karolino regularnie, ale to właśnie Twoje dzisiejsze słowa skłoniły mnie, żeby zostawić po sobie ślad.
  Jesteś dla mnie wielką inspiracją i kibicuję Ci z całego serca.
  A radość, która od Ciebie bije w tym filmie sprawiła, że aż przeszły mnie ciarki z wrażenia :)
  Płyty nie mogę się doczekać :*

 4. justyna

  7 października 2016 12:22, Odpowiedz

  Karolinko bardzo się cieszę twoim sukcesem !! :) Jestem z tobą od jakichś 2 lat żałuję że nie znalazłam Cię wcześniej . Zawsze się wzruszam jak cię oglądam ehhh…Czekam na płytę z niecierpliwością !!

 5. Wiktoria

  7 października 2016 12:25, Odpowiedz

  Wzruszyłam się! Bardzo się cieszę,że mogłaś spełnić marzenia. Od dawna Cię obserwuję i jesteś niesamowitą inspiracją jeśli chodzi o podejście do życia. Nie mogę doczekać się płyty i momentu jak będę jej słuchać w aucie, na pewno umili mi to poranki.
  PS. Jakoś w lipcu widziałam Cię z mężem na starówce w Warszawie i powiem jedno.. jesteś piękna i tworzycie wspaniałą parę, aż miło było popatrzeć! Buziaki!

 6. Karolina

  7 października 2016 12:26, Odpowiedz

  Kochana! Świetna wiadomość! :) Od dawna trzymałam kciuki za Ciebie i za to, żebyś w końcu spełniła swoje marzenie! Wiedziałam, że Ci się to uda! Znając Ciebie i Twoje poczucie estetyki wiem, że płyta będzie dopieszczona w najmniejszym szczególe :) Powodzenia z realizacją płyty, ściskam gorąco i czekam z niecierpliwością na krążek! Buziaki! :*

 7. Dorota

  7 października 2016 12:29, Odpowiedz

  Karolina z całego serca Ci gratuluje! Duma mnie rozpiera, że są tacy wspaniali ludzie dążący do realizacji marzeń! Brawo! Tak trzymaj! Warto jest walczyć o marzenia! Ściskam mocno i całuję!

 8. polina

  7 października 2016 12:29, Odpowiedz

  Wspaniała wiadomość!
  Gratuluje wytrwałości i tego że kolejne z marzeń udało sie zrealizować;)
  a dzięki Twojej płycie moja jesień stanie sie mniej ponura;)
  Wszystkiego dobrego kochana!

 9. Joanna K

  7 października 2016 12:33, Odpowiedz

  No Kochana Karolino! Moje ogromnie gratulacje :* Warto spełniać marzenia! Tak się cieszę, że ziści się Twoje <3
  Płyta będzie u mnie w domu, masz pewne! <3

 10. Kasia

  7 października 2016 12:33, Odpowiedz

  Oooo panie! Emocje z filmu zdecydowanie mi się udzieliły, jesteś niesamowita! Mega się cieszę i już nie mogę doczekać się płyty. Powodzenia kochana :)

 11. Ola

  7 października 2016 12:34, Odpowiedz

  Gratuluję Ci bardzo Karolciu! Aż się uśmiechnęłam do ekranu. Cieszę się z Twoich sukcesów i jestem pewna, że będzie ich wiele.

 12. Ania

  7 października 2016 12:34, Odpowiedz

  Karola, gratuluję! Nawet nie wiesz jak się cieszę, że udało Ci się zrealizować to marzenie i, że los Ci sprzyja. Oby to trwało jak najdłużej :). A na płytę czekam z niecierpliwością, bo uwielbiam muzykę w Twoim wykonaniu.

 13. Daria

  7 października 2016 12:39, Odpowiedz

  Karolino, cudownie. Jestem szczęśliwa, że mogłam zobaczyć Twoje oczy, kiedy mówisz, że po wielu latach ciężkiej pracy udało się i opłaciło się czekać. To inspiracja także dla nas, dla mnie. Gratuluję, całym sercem. Zasługujesz na wszystko.

 14. Aneta K.

  7 października 2016 12:45, Odpowiedz

  Kochana Karolinko!

  Obserwuję, czytam, słucham i oglądam Cię na youtube już od jakiegoś czasu.
  Ty i całokształt Twojej działalności – każde jedno przedsięwzięcie; ogrom pracy, który widać dosłownie wszędzie i ciepłe nastawienie do życia sprawiają, że powodujesz uśmiech na twarzy i koisz moje zszargane nerwy. ;)
  Twoja płyta będzie pierwszą, którą kupię w swoim życiu – i zrobię to z największą przyjemnością i dumą!
  Trzymam kciuki za dalsze sukcesy i życzę niesłabnącej siły, nadziei i wytrwałości na każdy dzień!

  Całuję, Aneta

 15. Asia K.

  7 października 2016 12:47, Odpowiedz

  Karolina! Jesteś wartościową osobą. Jak dla mnie jesteś wzorem, kobiecości, ale też życiowej niezłomności. Tego, że jeśli się do czegoś się przyłożymy i będziemy wytrwale nad tym pracować, to w końcu nam się uda i osiągniemy sukces. Jestem olbrzymią fanką Twojej urody, Twojego stylu, Twojego głosu. Jestem też wierną klientką marki Aeterie, bo podobnie jak Ty uważam, że należy wspierać co polskie. Czekam zatem na Twoją płytę, na kolejne piękne sukienki w Aeterie oraz kolejne inspirujące filmiki na Youtubie i wpisy na blogu. :)

  Życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń, bo zasługujesz na to.

  P.s. Komentuję po raz pierwszy i pewnie po raz ostatni, dlatego muszę o to poprosić. Czekam od ponad roku na wpis dotyczący Twojego zdania na temat cech prawdziwej kobiety. Czegoś podobnego co napisałaś o mężczyznach. Jak już spełnisz marzenia napisz proszę taki post. :)

 16. Aleksandra

  7 października 2016 12:49, Odpowiedz

  Szczere gratulacje. Kiedy człowiek jest tak czysto szczęśliwy i ogarnięty pozytywnymi emocjami kiedy coś tworzy, to nie może być to złe i… i chyba właśnie o to w życiu chodzi. Wszystkiego dobrego!<3

 17. Olga

  7 października 2016 12:54, Odpowiedz

  Nigdy nic nie pisałam, ale teraz napiszę – bardzo się cieszę Twoim szczęściem, gratuluję!!! Aż mi się łezka w oczach zakręciła widząc szczęście w Twoich :)

 18. Karola

  7 października 2016 13:01, Odpowiedz

  Karuś, nie mogę doczekać się Fal od Ciebie! Slędzę Cb od wielu lat i czekałam na ten moment razem z Tobą. Wciąż pamiętam Domek z kart :) Jestem strasznie dumna i z niecierpliwością czekam aż dźwięki Fal zagoszczą w moich uszach na dobre! Jesteś niesamowita,dopięłaś swego! Widzimy się na koncercie <3

 19. Magdalena

  7 października 2016 13:03, Odpowiedz

  Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kochana tak się cieszę, aż się popłakałam ze wzruszenia. To cudownie, jak miło widzieć cię radosną, spełnioną pełną spokoju. Czekam na płytę :) Cyt. „Jeżeli marzy tylko jeden człowiek, pozostanie to tylko marzeniem. Jeżeli zaś będziemy marzyć wszyscy razem, będzie to już początek nowej rzeczywistości.”

  – abp Helder Camara

  ps. my marzyłyśmy razem z Tobą :*

 20. Kasia

  7 października 2016 13:05, Odpowiedz

  Karola, ja jestem z Tobą od czasów Twojego photobloga gotmilk!🙈 Tak przyjemnie jest patrzeć na Twoje szczęście! Ciesze się ze Twoje marzenie jeszcze sprzed kilku/kilkunastu lat udało się spełnić! Z ogromna przyjemnością kupie Twoja płytę! I tak przy okazji! Czy sukienka w tym pięknym śmietankowym kolorze bedzie w sprzedaży?

 21. Anna

  7 października 2016 13:35, Odpowiedz

  To mnie przekonałaś, aby skomentować ten pierwszy raz!:) Karolina oglądam Cię od dawna, nie od samego początku, ale jednak sporo, i szczerze mówiąc, jesteś tak piękną wewnętrznie i zewnętrznie osobą, że nie sposób nie darzyć wobec Ciebie sympatii. Cieszę się, że się spełniło Twoje marzenie, uwielbiam klimat jaki tworzysz swoimi utworami i z całego serca powodzenia;));*

 22. Dominika

  7 października 2016 13:35, Odpowiedz

  Raczej się nie udzielam w internecie, nie pozostawiam komentarzy, nie wychwalam i nie hejtuje, ale tym razem postanowiłam napisać Ci, że bardzo się cieszę z tego, że nie będziemy już z moim 2-letnim synkiem musieli odsłuchiwać Twoich piosenek na YT tylko będziemy „falować” puszczając Twoją muzykę z płyty :) Gratulacje i powodzenia, aby płyta rozeszła się jak świeże bułeczki, jedna napewno będzie moja i Frania <3

 23. Asia

  7 października 2016 13:43, Odpowiedz

  Karolino, najszczersze gratulacje! nie umiem doczekać się płyty i dobrze, że nie zrezygnowalas z swojego pomysłu na nią:-)
  W moim życiu przez ostatnie kilka lat też bardzo się sprawdza, że pewne trudności wydarzyły się chyba po to, aby było lepiej. Gratuluję raz jeszcze:-)

 24. Mili

  7 października 2016 13:48, Odpowiedz

  Nigdy tego nie robiłam! :D
  A więc: Karolina – BARDZO CIESZĘ SIĘ TWOIM SZCZĘŚCIEM!! super super super <3 Co tu dużo gadać? Gratuluję Ci z całego serca!
  To świetna wiadomość :)

 25. Mili

  7 października 2016 14:00, Odpowiedz

  Nigdy tego nie robiłam! :D
  A więc: Karolina! BARDZO CIESZĘ SIĘ TWOIM SZCZĘŚCIEM!! super super super <3 Co tu dużo gadać? Gratuluję Ci z całego serca!
  Świetna wiadomość :)

 26. Anjaaa

  7 października 2016 14:04, Odpowiedz

  Wielkie gratulacje :) super że płyta będzie taka w „twoim klimacie” bo bardzo go lubię :) Jestem pracownikiem jednego z Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris, subskrybuję Twój kanał/ kibicuję Ci już od kilku lat i niezmiernie się cieszę że to nasza marka Ci pomogła w spełnieniu tego marzenia, bo uważam że właśnie takich artystów- PRAWDZIWYCH, warto wspierać :) pozdrawiam, ściskam gorąco i życzę dalszych sukcesów :*

 27. Mariola

  7 października 2016 14:08, Odpowiedz

  Super, bardzo się cieszę. Choć raczej się nie wypowiadam na forum to wiedz, że nadal tu jestem i zerkam na Ciebie.
  Gratulacje zasługujesz na to, bo choć sie nie znamy, to wiem, że jesteś wspaniałą osobą. Trzymaj się swoich zasad.
  A co do tego, co powiedzialaś, to ja wierzę, że Pan Bóg ma dla nas plan. Sama nie raz tego doświadczyłam.

  Nie płacz w liście
  Nie pisz, że los Ciebie kopnął.
  Nie ma na Ziemi sytuacji bez wyjścia.
  Kiedy Bóg drzwi zamyka
  to otwiera okno.
  Odetchnij i popatrz
  spadają z obłoków małe wielkie nieszczęścia
  potrzebna do szczęścia
  a od zwykłych rzeczy
  naucz się spokoju
  i zapomnij, że jesteś
  gdy mówisz, że kochasz.

  ks. Jan Twardowski

 28. MAJA

  7 października 2016 14:16, Odpowiedz

  Karola jestem z Tobą w zasadzie od samego początku i moja radość z wydania tej płyty jest chyba porównywalna do radości jaką Ty teraz odczuwasz :) BRAWO KOCHANA! <3

 29. Asia

  7 października 2016 14:26, Odpowiedz

  Witaj Karolinko:) Bardzo się cieszę, że spełniasz marzenie życia. Szczerze gratuluję i czekam na płytę. Masz wspaniały głos i na pewno będzie to coś z najwyższej półki, jak blog, vlogi i aeterie. Jeszcze raz ogromne gratulacje!

 30. karolina

  7 października 2016 14:32, Odpowiedz

  Ojejku…to wspaniale:) Karola-mega, mega gratulację. To wspaniałe,że realizujesz swoje marzenia. Ja od kiedy Cię śledzę na kanale” mam wrażanie- jestem wręcz przekonana, że bardzo zmieniłam swoje nastawienie do życia, do otaczajacych mnie ludzi ale też do ubioru…ta Twoja „DOBRA AURA” ,którą roztaczasz wokół siebie „bardzo dobrze mi robi na serduchu:)”
  serdeczne dzięki, tak poprostu za to, że JESTEŚ!!!!!

 31. Kasia

  7 października 2016 14:35, Odpowiedz

  Cześć Karolinko! Jestem bardzo z Ciebie dumna i cieszę się, że spełniasz swoje marzenia! Kiedyś przez przypadek znalazłam Twoje wykonanie na yt i specjalnie założyłam konto na yt żeby móc napisać wiadomość, że masz cudowny głos i że czekam na płytę! Od tamtej chwili jestem z Tobą i jesteś taką małą moją inspiracją! W grudniu mam urodziny już wiem jaki piękny prezent sobie sprawie ;) Ta płyta będzie wyjątkowa- dla mnie osobiście będzie motywacją, refleksją, że warto w życiu podążać za swoimi marzeniami i iść swoją drogą. Pięknie to wszystko ujęłaś w filmie. Pozdrawiam i ściskam tak bardzo mocno! Buziaki!!!!;)

 32. Agusia

  7 października 2016 14:49, Odpowiedz

  Zachęcona też zostawiam komentarz:) Śledzę Cię od paru ładnych lat i też z niecierpliwością czekałam na ten moment wydania przez Ciebie płyty:) Tym bardziej się cieszę że będziesz śpiewać po polsku co uwielbiam<3 GRATULUJE i czekam z niecierpliwością Aż ciepło się na sercu robi gdy się widzi że komuś spełniają się marzenia <3 Twoimi sukienkami jestem zachwycona (w końcu długość którą uwielbiam), a teraz jeszcze płyta:) Gratulacje i dalszego spełniania marzeń<3

 33. Ewelina

  7 października 2016 15:10, Odpowiedz

  Gratki kochana!!! Jestem z Tobą od lat i bardzo się cieszę widząc jak się rozwijasz, pniesz do góry i kwitniesz! Pokazujesz, że można osiągnąć wszystko, jednak otwarcie mówisz o tym, że nie zostało to zesłane, a była i wciąż jest to ciężka praca. Mam nadziej, że pewnego dnia, również będę czuła, że nie zmarnowałam ani dnia i będę z siebie dumna. Pozdrawiam! <3

 34. Emma

  7 października 2016 15:19, Odpowiedz

  Łezka w oku mi się zakręciła…Nawet sobie nie wyobrażasz jak bardzo się cieszę Twoim szczęściem i tak ogromnym sukcesem. Trzymam kciuki za Twoja dalsza pracę i mam nadzieję,że juz teraz wszystko będzie szło „z górki”.
  Czekam na dzien w którym kupię Twoją sztukę.
  Pozdrawiam,Emma

 35. Dorota

  7 października 2016 15:24, Odpowiedz

  Padło już powyżej tyle słów… Cieszę się, że puszczasz siebie w świat! Dzięki za wszelkie inspirację! Odnajduj co w Tobie najlepsze i dziel się tym tak pięknie jak dotąd. Potrzebuję tego, bo miło jest z Tobą pobyć choć chwilę i to nawet wirtualnie :)

 36. caprice

  7 października 2016 15:25, Odpowiedz

  Serdecznie gratuluję! Bardzo się cieszę, że spełnisz w końcu swoje marzenie i przyznam, że ten filmik mnie wzruszył. :) Raczej nie kupuję płyt, muzyka zwykle leci z Youtube.com, jednak Twoją kupię na pewno.
  Pozdrawiam Was

 37. Anita

  7 października 2016 15:40, Odpowiedz

  Gratuluję! To na pewno wspaniałe uczucie móc spełnić jedno z największych swoich marzeń. :)

  Czy na płycie będą tylko piosenki w języku polskim?

  Pozdrawiam serdecznie!

 38. Marta

  7 października 2016 16:49, Odpowiedz

  Jest w Tobie taki autentyzm, oryginalność i prawda, że nie mogę doczekać się Twojej muzycznej twórczości. Gratuluję wytrwałości, domyślam się ile trudów kosztowała Cię ta droga.

  Bardzo mocno Ci dopinguję, jestem absolutnie zachwycona tym jak się cieszysz i jak błyszczą Ci oczy z radości :)

 39. Joanna

  7 października 2016 17:05, Odpowiedz

  Cieszę się, że w końcu się udało! Pamiętam jak już nieraz opowiadałaś, że nie chcesz iść po trupach do celu i musisz odpuścić nagrywanie płyty. Czekałam i się doczekałam! Tyle lat mnie inspirujesz i motywujesz do działania!Udowadniasz na każdym kroku, ze jak się czegoś pragnie, to można to osiągnąć! No i mam nadzieję,że uda się zdobyć autograf na płycie! :):):)

 40. Gosia

  7 października 2016 17:10, Odpowiedz

  gratulacje :) ogladam Cie od roku ale jestes dla mnie jak promien wszystkiego co dobre w zyciu. udowadniasz ze zycie jest proste i piękne. Karolinko, jestes piękna, zdolna, masz cudny głos. to wielkie ze Ktos Cie docenił, bo takie osoby jak Ty powinny być dostrzeżone. Rób to co kochasz, bo robisz to pieknie. Szczescie na Twojej Twarzy jest bezcenne. powodzenia i wszystkiego co najlepsze. pozdrawiam ciepło :)

 41. Edyta

  7 października 2016 17:12, Odpowiedz

  Karolina! To ten moment, abym i ja napisała w końcu komentarz. Jestem z Tobą od wielu, wielu lat, dlatego bardzo osobiście przeżywam ten moment. Przez te lata dorastałam razem z Tobą i tak wspaniale jest widzieć Ciebie tu gdzieś dziś jesteś… Trudno mi nawet zebrać w słowa moje wzruszenie, bo mam wrażenie, że jeszcze niedawno słuchałam Twojego coveru „Numb” (który uwielbiałam) a dziś słucham o Twojej (w końcu, nareszcie!) płycie. Dzięki za te lata i za bycie dla mnie pięknym wzorem do naśladowania. Zawsze z przyjemnością będę obserwować Twoje dalsze poczynania :*

 42. Madzia

  7 października 2016 17:16, Odpowiedz

  hej Kochana wielkie gratulacje! to wspaniała wiadomość, bardzo się cieszę , że jestes taka szczesliwa – to widać w tym filmie, satysfakcja aż od Ciebie bije:) i miło ze strony firmy Ireny Eris, że chcieli Ciebie wspomóc:) no to pięknie, ciekawa jestem okładki płyty :) szkoda, że nie mam gdzie jej odtworzyć :D chyba tylko samochód mi został, bo w moim małym komputerze nie mam napędu CD :P wszystkiego dobrego Karolinko, życzę Ci zeby spełniło się jeszcze więcej Twoich marzen!!!!:*****

 43. Gosia

  7 października 2016 17:17, Odpowiedz

  Serdecznie gratuluję :))

  A co co podejmowania trudnych decyzji kilka słów Jacka Walkiewicza na ten temat:

  „Skuteczność jest miarą prawdy. Jeżeli człowiek w życiu nie jest skuteczny to znaczy,że prawda którą się posługuje jest nieaktualna(…) Nie da się wychować dzieci na szczęśliwych ludzi, dając im osiemdziesiąt procent optymizmu, nie da się skutecznie prowadzić biznesu, wierząc w osiemdziesięciu procentach w swoje działania i w ogóle nic się wielkiego nie wydarzy, jeśli nie nauczę się osiągać stu procent swojej mocy życiowej.”

  Bardzo się ciesze razem z Tobą,że znalazłaś w sobie siłę i determinację, żeby spełniać marzenia :)

 44. Gosia

  7 października 2016 17:31, Odpowiedz

  Karolinko ja jestem z Tobą jedynie od 1,5 roku ale znam każdy jeden z Twoich filmów na kanale YT. Rano kiedy siedzę z córcią w kuchni i robię jej śniadanko uwielbiam słuchać Twoich coverów, szczególnie utworów Birdy i Sweather Weather. Teraz będę mogła puścić nam poprostu Twoją płytę! Bardzo mnie to cieszy.
  Ależ Ty jesteś szczęśliwa w tym filmiku, tak się do nas ładnie śmiejesz :)))
  Pozdrawiam gorąco

 45. Klaudia

  7 października 2016 17:33, Odpowiedz

  Juz w listopadzie!!!??? Nie wierze!!!❤❤❤ <3
  Wlasnie jestem jedna z osob, ktore sledza Cie od czasow "domku z kart" i ogromnie sie ciesze na plyte!!! Chociaz break the habit rownie fajnie wspominam!
  Czy cala plyta bedzie w klimacie "a niech pada"?:)
  Gratulacje i zycze duzo usmiechu!!!!

 46. Weronika

  7 października 2016 18:04, Odpowiedz

  Kochana promieniejesz! Jestem z Tobą od kilku lat i z niecierpliwością czekam na Twoje kolejne odzewy. Niesamowicie cieszę się, że spełniasz swoje marzenia! Przy okazji chciałabym Ci podziękować za to, że zawsze po obejrzeniu Twojego vloga czuję w sobie niesamowitą motywację do wszystkiego i przede wszystkim radość. Już dziś mogę obiecać, że będę czekała na Twoją płytę! Dużo, dużo szczęścia!!!
  Serdecznie pozdrawiam!

 47. Joanna

  7 października 2016 18:22, Odpowiedz

  Od lat podglądam i obserwuję jak się zmieniasz.Zawsze ukradkiem i nie pozostawiając po sobie śladu. Do dzis. Od lat wiedziałam-to musiało się tak skończyć. Jeśli płyta będzie tak „ciepła”, delikatna i dojrzała jak Ty, to myślę, że złapie wszystkich za serce. Czekam z niecierpliwością i z chęcią sama będę jej słuchać! Mam nadzieję, że uda się ją wypuścić jeszcze tej jesieni, bo idealnie skomponuje się z moja ulubioną herbatą i ciepłym kocem:) Gratulacje :)

 48. Patrycja

  7 października 2016 18:24, Odpowiedz

  Bardzo, bardzo Ci gratuluję kochana i cieszę się Twoim szczęściem! W życiu na wszystko musi przyjść pora, ale na szczęście ktoś czuwa nad tym, żeby było dobrze :-). I na pewno tak będzie! Nie pozostaje mi więc nic innego jak czekać na płytę :-). Jeszcze raz gratuluję i ściskam ;-* ;-* :-) +

 49. Katarzyna

  7 października 2016 19:46, Odpowiedz

  czekam z niecierpliwością! Nigdy tego nie robiłam a dziś piszę… :) super, że są tacy ludzie jak Ty, którzy przypominają o samospełnieniu! Pozdrowienia z Krakowa

 50. Karolina

  7 października 2016 20:06, Odpowiedz

  Niesamowite jest oglądać Ciebie przez tyle lat i widząc Twoje szczęście na szklanym ekranie być w stanie przeżywać je tak mocno. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że jesteś magiczna, a relacja którą zbudowałaś ze swoimi czytelnikami wyjątkowa! Nigdy nie komentuję, sama nie wiem dlaczego, ale każde Twoje działanie wzbudza we mnie podziw. Uwielbiam Twoje filmy, muzykę, styl.
  Ogromnie Ci gratuluję. Jestem z Ciebie dumna i trzymam kciuki, aby Twoja płyta była w punkt taka o jakiej marzysz.

  Serdeczne pozdrawiam

 51. Marta

  7 października 2016 20:21, Odpowiedz

  O rety, biorąc pod uwagę fakt, że płyta już niedługo, domyślam się, że pracowałaś nad nią już od dość dawna. Nie mam pojęcia jak udało Ci się utrzymać wszystko w tajemnicy. Domyślam się, że chęć podzielenia się tą informacją była ogromna :) Podziwiam.

 52. Magda

  7 października 2016 20:28, Odpowiedz

  To wspaniała wiadomość dla wszystkich twoich fanów;-), nie mogę się doczekać płyty! Obserwuję twoje blogi od kilku lat i uważam, że prowadzisz nie tylko jeden z najlepszych blogów w Polsce, ale jesteś przede wszystkim utalentowaną wokalistką, która czekała na odpowiedni moment w swoim życiu i w końcu on nadszedł. Uwielbiam twój głos, śpiewasz tak delikatnie i zmysłowo, tak trochę jakby retro – nie wiem czy to dobre określenie. Tak klimatycznie i romantycznie, a teksty są takie nastrojowe i intymne. Z takim talentem na pewno odniesiesz ogromny sukces;-). Jesteś wyjątkową osobą. Gratuluję z całego serca.

 53. Ania

  7 października 2016 20:56, Odpowiedz

  Super! Gratulacje, mimo że się nie znamy słuchając Cie czuje się jak bym słuchała koleżanki, kobiety która spełnia swoje marzenia. To jest bardzo inspirujące dla innych, wzruszyłam się i poplakalam, bo dotknęłas mnie dogłębnie 😊dziękuję i życzę Ci powodzenia we wszystkim co robisz😊

 54. Julka

  7 października 2016 21:41, Odpowiedz

  GRATULACJE!!! <3 Zgłaszam się jako pierwsza po płytę :) już zapowiedziałam mamie, że życzę sobie taką w prezencie :D <3

 55. an

  7 października 2016 22:04, Odpowiedz

  Kocham Twoją pokorę,jak patrzysz na świat, jak idziesz własną drogą, jak dojrzałaś, pamiętam Cię sprzed kilku dobrych lat, już wtedy zapowiadałaś się na niezwykle mądrą i piękną kobietę ( zdaję sobie sprawę jak te słowa brzmią).
  Jestem szczęśliwa, że pokazujesz, że nie trzeba biec na oślep w drodze po marzenia, że można to zrobić w pięknym stylu i z klasą. Jestem szczęśliwa, że jesteś wierna ideałom, których się nie wstydzisz, że jesteś prawdziwa i zanurzona w tej prawdziwości, pokażesz nam kawałek siebie i spełnisz swoje marzenie.
  Gratuluję. Przede wszystkim Ci gratuluję, domyślam się tylko jak mogło być trudno i ile Cię to kosztowało.
  Jestem pewna, że Ktoś nad Tobą czuwa.
  Serdeczności,
  A.

 56. Kasia

  7 października 2016 22:54, Odpowiedz

  Napiszę jeszcze raz, bo coś nie dodało tego komentarza ;/
  super Karolinko :) nawet nie wiesz jak się bardzo cieszę, że udało Ci się spełnić największe marzenie:) z całego serca gratuluje i życzę dalszych sukcesów :) pozdrawiam serdecznie:)
  PS. Tym samym dajesz wiarę w to, że na najlepsze trzeba poczekać :) dziękuję Ci za to :)

 57. Asia

  7 października 2016 23:04, Odpowiedz

  Niesamowite! Wczoraj jadąc autem na uczelnię zastanawiałam się, kiedy uda Ci się wydać płytę, żebym mogła pięknie rozpoczynać dzień z Twoim głosem… A tu taka informacja! Trzymam kciuki i życzę dużo wytrwałości! :) <3

 58. Lily Rose

  7 października 2016 23:09, Odpowiedz

  Czuje sie wywołana do odpowiedzi, jak wiele innych osób :-) zatem odpowiadam, tylko cóż to za pytanie, oczywiście ze sie bardzo cieszę, jak sie coś komuś udaje osiągnąć i z całego serca zycze powodzenia we wszystkim, za co sie zabierzesz. Natknęłam sie na Twój blog w ubiegłym roku i hm, poczułam sie jak u siebie, wiec zostałam. Życzę wielu sukcesów piękna i ciepła dziewczyno renesansu :-) pozdrawiam

 59. Gusia z Magicznego Domku

  7 października 2016 23:48, Odpowiedz

  Przypływ…odpływ jest w życiu każdego z nas, ale czym byłoby życie bez tych fal? Cudowny tytuł płyty! Nie mogę się doczekać sluchania Twojego głosu i tekstów. A ja uwielbiam Cię za taką spójność i naturalność w tym co robisz. Kibicujemy z Magicznego Domku calym sercem! :*

 60. Kasia

  7 października 2016 23:58, Odpowiedz

  Karolinka, bardzo przepraszam, że pod takim postem ja o ciuchach będe pisać… ale bardzo serdecznie Cie prosze o odpowiedz. Jestem aboslutnie i nieodwracalnie zakochana w Twoim musztardowym płaszczyku, do takiego stopnia ze z równie wielka nieciepliwoscia wyczekiwałam czegos podobnego! Mam mnóstwo rozkloszowanych, naszła mnie ochota na coś takiego prostego, ten musztardowy świetnie się układa. Czy ten tutaj http://www.cosstores.com/pl/Women/Coats_Jackets/Square-neck_A-line_coat/46891-48597466.1#c-24480 jest na wzór tego musztardowego? w sensie, ze to jest ten sam model z wyjątkiem tego wykończenia przy szyi? w ogóle to podoba Ci się i kupiłabyś go? oraz kolejne pytanie, chyba najbardziej nurtujace a zarazem prośba. Karola czy widziałaś gdzieś jakieś fajne botki?? błagam doradz coś bo ja juz mam dość przeszukiwania internetów!:((((

 61. Rayuela

  8 października 2016 01:49, Odpowiedz

  Mój Pierwszy Komentarz. :-) Twoja Pierwsza Płyta. Jestem dumna i jeszcze bardziej ciekawa, choć trudno mi samej wyjaśnić dlaczego. Od jakiegoś czasu zaglądam tu, bo u mnie od maja wieczory nieco pustawe w oczekiwaniu na powrót M. z misji z Kosowa. A tutaj zawsze pięknie pachnie, w tle słychać muzykę, której najchętniej nie wyłączałabym nigdy, a wszystko wydaje się takie…. to tak jakbym wciąż patrzyła na rosę wiszącą na trawie o poranku – tylko ona tak lśni. M. wraca w listopadzie. W listopadzie usłyszymy „Fale” w Twoim wykonaniu. To będzie dobry miesiąc. Jeszcze tylko troszkę… ;-). Dobranoc. Pozdrawiam z Twoich bliskich-niebliskich rodzinnych okolic.

 62. Monika

  8 października 2016 09:02, Odpowiedz

  Karolino, jestem z Tobą już od kilku dobrych lat :) Zaczęłam odwiedzać Twojego bloga jako licealistka, a teraz jestem już na ostatnim roku studiów. Twoje wpisy, filmy, być może zabrzmi to banalnie, ale wpłynęły na to jaka jestem teraz, ukształtowały moje poglądy i wpłynęły na to jaką kobietą jestem. Cieszę się, że trafiłam na Ciebie w internecie. Jestem dumna, że mamy w kraju takie kobiety, mądre, piękne i przede wszystkim dobre (mimo to, że nie znam Cię osobiście myślę, że taka właśnie jesteś). Ja już mam ogromną frajdę słysząc tę nowinę :) Samo patrzenie na szczęśliwą Ciebie sprawia mi radość. Też uważam, że wszystko co ma się zdarzyć, się wydarzy tylko w odpowiednim czasie, dlatego ważna jest cierpliwość, której ja cały czas się jeszcze uczę. Także gratuluję! Pozdrawiam Monika

 63. MonikaK

  8 października 2016 10:16, Odpowiedz

  Gratuluję! Bardzo mocno w sercu Ci kibicowałam :) A na płytę czekam z niecierpliwością…

  Jesteś moją Wielką Inspiracją! Do czego byś się nie zabrała, powstaje z tego wielkie dzieło niezależnie od tego czy jest to duży projekt (jak aeterie), czy pojedynczy filmik dla nas. Pełen profesjonalizm! Nie pozostaje nic innego, jak tylko się uczyć od Ciebie, i tego życzę akurat sobie, a Tobie – powodzenia!!!

 64. Kasia

  8 października 2016 11:09, Odpowiedz

  Z muzyki zakochana od Under The Table <3

  Czekam z niecierpliwością na płytę- kupię na 100%- coś czuję, że będzie idealna na jesienno-zimowe wieczory :)
  Gratulacje!

 65. Asia

  8 października 2016 11:13, Odpowiedz

  Cieszę się jak małe dziecko i czekam na nią z niecierpliwością!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Serdecznie Ci gratuluję!!!!!!!!!!

 66. Natalia

  8 października 2016 15:53, Odpowiedz

  Ojejku! Ale cudownie! Obserwuję Cię już od jakichś hmm 3-4 lat, rzadko komentuje, ale tym razem muszę! Bardzo bardzo Ci gratuluję, że w końcu Ci się udało spełnić marzenie :) i nie moge się doczekać aż kupie Twoją płytę!!! :*

 67. Zosia

  8 października 2016 23:26, Odpowiedz

  Mniej więcej rok remu rozmawiałam z koleżanką o rodzinnym weselu, które było dla mnie kolejnym w tamtym czasie rozczarowaniem względem ludzi. Między wieloma innymi zdaniami wspomniała, że jest taka dziewczyna – prowadzi blog, pięknie śpiewa, jest do mnie nawet trochę podobna z wyglądu. Zerknij jeśli będziesz miała chwilę, powiedziała. Zerkam, nawet jeśli brakuje mi tej chwili :) Dobrze chociaż wirtualnie mieć kontakt ze światem podobnym do mojego. Wielkie, ogromne gratulacje – Twoja, własna, wytęskniona, wyczekana płyta to wspaniała wiadomość :)

 68. Anna

  9 października 2016 00:28, Odpowiedz

  Nic lepszego nie mogłam usłyszeć, czekam na to od lat, to będzie coś wspaniałego położyć Twoją płytę na półce obok płyt Ani Dąbrowskiej, tak aby po nią sięgać w każdej wolnej chwili… Dziękuję!!

 69. Paulina

  9 października 2016 14:36, Odpowiedz

  Witaj Karolino!
  Ja też nie wiem od czego zacząć… Takie wrażenie wywarł na mnie ten krótki filmik. Śledzę Cię chyba od roku, może dwóch. Zawsze podziwiałam Twoje poczucie estetyki, wrażliwość, podzielałam Twoje poglądy i w ogóle często myślałam sobie o Tobie jako ideale kobiety. A jak posłuchałam Twoich piosenek zakochałam się w nich z miejsca. Jestem osobą, która raczej niechętnie dzieli się swoimi przemyśleniami i naprawdę rzadko zostawiam po sobie jakiś ślad na blogach, które odwiedzam. Ale dziś musiałam. Nie tyko dlatego że prosiłaś. Po prostu bardzo się wzruszyłam. Nie znam Cię osobiście, ale tak Cię lubię, że Twój sukces cieszy mnie tak jak prawdopodobnie cieszyłby sukces mojej najbliższej przyjaciółki. Czekam na płytę z niecierpliwością.
  Życzę Ci wszystkiego dobrego i serdecznie Cię pozdrawiam.

 70. Natalia

  10 października 2016 10:11, Odpowiedz

  I znowu jestem… Kiedyś nie komentowałam NIC, a teraz pod każdym Twoim postem muszę coś napisać;)
  Jesteś moją ogromną inspiracją. Dzięki Tobie postanowiłam założyć wreszcie bloga i dać upust temu co siedzi w mojej głowie. Gdzieś tam jest pomysł jak chciałabym, żeby to wszystko wyglądało, ale narazie czuję trochę, że wyrzucam z siebie wszystko:) Dobre i to! Trochę mi to zajęło, ale wreszcie zrobiłam ten krok:)
  Jak już napisałam wcześniej – dzięki Tobie. Udowodniłaś mi, że jeśli tylko się chce, można osiągnąć wszystko. Czasem potrzeba do tego tylko trochę czasu i duuużo cierpliwości.
  Niezmiernie się cieszę, że etap w Twoim życiu pt.”PŁYTA” wreszcie nadszedł. Wszyscy na niego czekamy, ale mogę sobie tylko wyobrazić jak TY jesteś z tego powodu szczęśliwa!
  Już się nie mogę doczekać pierwszych utworów!
  Miłego dnia i owocnej pracy;)
  Natalia

 71. Adriana

  10 października 2016 12:22, Odpowiedz

  Gratulacje Karolina!!! Jesteś dla mnie wielką inspiracją, oglądam Twoje postępy już od dobrych 2 lat. Bardzo się cieszę z Twojego sukcesu! Tak jak mówisz, czasem trzeba przetrwać te ciężkie momenty aby mogło być lepiej…u mnie właśnie jest walka o to lepsze jutro i nie zamierzam się również poddać. Czekam z ogromną radością na Twoja płytę :)

 72. Ola

  10 października 2016 15:31, Odpowiedz

  Super Karola! Gratuluję!
  Obserwuję Twojego bloga od kilku dobrych lat, nie raz pisałam do Ciebie z prośbą o radę – zawsze otrzymywałam odpowiedź:)
  Podoba mi się, że dbasz o swoich odbiorców! Karma wraca, bardzo fajnie, że nagrywasz płytę.
  TRzymam za Ciebie kciuki i jestem pewna, że efekty będą powalające:)

  Tak trzymaj!
  Powodzenia!:)
  Ola

 73. Emilia

  10 października 2016 23:20, Odpowiedz

  A ja się popłakałam z Twojego szczęścia,z tego że spełniasz swoje marzenia z młodości w tak dojżały i świadomy sposób. Powodzenia i szczęścia oraz duuuuużo wsparcia

 74. Marta

  13 października 2016 13:19, Odpowiedz

  Karolino, gratuluję! :) Jesteś dla mnie inspiracją, a pomyśleć, że 2 lata temu wpadłam na Twojego bloga przypadkiem. :) Czekam z niecierpliwością na płytę! :)

 75. Nat

  13 października 2016 15:28, Odpowiedz

  oglądam Twojego bloga już bardzo, bardzo długi czas, napewno dobre parę lat. Nigdy nic nie komentowałam, ale jeżeli jest to dla Ciebie tak ważny czas, to skuszę się na małe „co nieco” ode mnie. Przede wszystkim gratuluję Ci wytrwałości w dążeniu do wyznaczonego celu, do spełniania Twoich marzeń. Z całego serduszka życzę Ci sukcesu związanego z płytą, napewno ją kupię.
  Jesteś jedną z moich ulubionych blogerek, bo jest w Tobie pewien spokój; taka skromność i majestatyczność – nie wiem jak to inaczej określić. Przy Twoich filmach, przy Twoim głosie po prostu się zatrzymuje, siadam, i nic innego mnie nie interesuje, tylko twój cieplutki i słodki głos. Twoja skromność, a zarazem pewność siebie są dla mnie wzorem; za parę lat, bo mam dopiero 21, chciałabym być tak świadomą i mądrą osobą jak Ty. Wiem, że takich komentarzy masz wiele, i możesz tego nawet nie przeczytać. Ale to co pisze do Ciebie, to znaczy dla mnie bardzo, bowiem nikomu nie komentowałam i nie pisałam takich prostych słow od serca, jak to robię teraz tutaj.
  Życzę Ci wszystkiego co najlepsze i dziękuję, że jesteś, że nagrywasz, że mogę w tym szybkim życiu na chwilkę usiąść i Cię posłuchać, i dziękuję za Twoją szczerość, bo widać od razu, że nikogo nie udajesz.
  Jesteś WIELKA, pozdrawiam :)

 76. A&Z

  15 października 2016 10:48, Odpowiedz

  Muszę napisać – wzruszyłam się :) Twoją radością i szczęściem, to niesamowite, że dzieją się tak piękne rzeczy i można dzielić je ze światem!…a płyta pojawi się na świecie w listopadzie, tak jak moja Zosia – to będzie piękny czas! powodzenia :)

 77. Ola

  15 października 2016 21:44, Odpowiedz

  Śledzę Twojego bloga od dobrych kilku lat (co najmniej 5) i nigdy nie zostawilam tu zadnego komentarza. Bardzo sie ciesze i gratuluje, ze w koncu udało sie spełnić Twoje najwieksze marzenie na Twoich warunkach i zgodnie z Twoim sumieniem. Czekam na płytę i z przyjemnoscia jej wyslucham;)

 78. Marti

  18 października 2016 18:08, Odpowiedz

  Karola…. śledzę Cię za czasów gdy nagrywałaś „Domek z kart”, później pierwsze poczynania z teledyskiem Break the Habit.
  Rozterki prywatne miłosne i te związane z muzyką.. Nie wiem ile to już lat, ale wciąż inspirujesz, zaskakujesz. Jesteś mega ambitną osobą więc bardzo gratuluję i cieszę się ze spełniłaś marzenie! Wiedziałam od początku, że nie poddasz się show biznesowi i klasycznym popowym klimatom, także cieszę się jeszcze bardziej, że robisz coś w 100% swojego!! :)
  Dodam, że tak jak ocieplałaś mi dzień vlogami i przejęłam wiele z Twoich rytuałów- jak kawa czy sok z rana i przegląd gazet, książek, trendów, pokochałam TK Maxx- tak teraz czekam na płytę, aby ta jesień stała się jeszcze bardziej wyjątkowa. Uśmiech na mej twarzy jest ogromny. :) Tak jak mówiłaś dojrzałaś-pięknie dojrzałaś.

  Bardzo liczę kiedyś na spotkanie z Tobą :)

  Miłego wieczoru! :) :*

 79. Jeziorna

  24 października 2016 22:00, Odpowiedz

  Ojej wpadłam tu po inspirację, wpadam tu już kilka lat z mniejszą/większą częstotliwością. Rzadko oglądam filmiki, wolę czytać, ten włączyłam z nadzieją usłyszenia jakiegoś wycinka z płyty, bo uwielbiam projekty w których gra Pan Krzysztof. Wycinka nie było go i mimo że nie tego oczekiwałam to… niespodzianka, bo dostałam więcej. Słowa banały, ale czasem potrzebne, o tym że w życiu nie zawsze jest łatwo i czasem trzeba podjąć dojrzałe decyzje, jakie one są potrzebne. I kiedy zaczęłam pisać ten komentarz w tle włączył się Twój ‚autoportret 2015’ i słowa: „lubię też spełniać marzenia, ale nie za wszelką cenę. Być może dlatego nigdy nie wydałam płyty, chociaż z roku na rok jestem coraz bliżej”. Dotarłaś, to tylko potwierdzenie, na wszystko w życiu jest odpowiednia pora. Bardzo Ci tego gratuluję i dziękuję za małe światełko w ten zimny i deszczowy dzień.

  PS Do zobaczenia na koncercie, wpadnę z aparatem <3

 80. Magda

  24 stycznia 2017 16:48, Odpowiedz

  Karolina gratulacje ! :) za to że wolalas poczekać, wydać płytę na swoich warunkach :) cieszę się z Twojego szczęścia i dodam że uwielbiam słuchać Twojego głosu :* jedna z Twoich czytelniczek powiedziała że mogłabyś mieć swoją audycję w radiu- zgadzam się z nią w 100 % ! :) oglądanie Twoich vlogow to czysta przyjemność :)

Leave a comment

(*) Required, Your email will not be published