1. Jazzabelle’s Diary – Romantyczna blogerka mieszkająca w Londynie urzekła mnie swoimi lekkimi, dziewczęcymi stylizacjami. Jazmine – bo tak ma na imię, stosunkowo rzadko dodaje posty, ale mimo to zaglądam do niej codziennie. Uwielbiam jej styl, zdjęcia i atmosferę panującą na blogu. Najbardziej jednak zachwyca mnie Jej sposób łączenia czarnych tkanin z innymi. Jest w tym totalnie niebanalna i zawsze wygląda powalająco!


2. SNAKE NEST – długowłosa piękność, która nawet w worku wyglądałaby cudownie. Dwudziestoletnia mama małej Kylie, potrafi oczarować mnie najzwyklejszym strojem. Botki, szorty, skórzane ramoneski, luźne tuniki – to rzeczy, które sama chętnie kupuję. Nic więc dziwnego, że Bethany zdobyła moje serce :) 


3. Natalie Off Duty – Natalie jest modelką i krótko mówiąc odzwierciedla wszystko to co uwielbiam w modzie. Czasem po prostu marzę o Jej pięknych ubraniach! Ona nakręca mnie na szperanie w sieci i znajdowanie ciekawych, niezależnych marek. Natalie jest moim numerem jeden, ponieważ jako jedna z nielicznych osób, potrafi mnie zainspirować!  


4. Life of Boheme – Polka mieszkającą od lat w Paryżu. Z tego co wiem prowadzi tam swój butik, ale 100% pewności nie mam. Marta jest ogromną fanką projektantki Isabel Marant, którą ja wręcz ubóstwiam i to już można uznać za nasz wspólny mianownik. Blogerka często podróżuje razem ze swoim narzeczonym, który gra w zespole STAL. Jej zdjęcia potrafią mnie oczarować mimo dosyć słabej jakości. Martounia! kupuj lustrzankę! 


To by było na tyle. Oczywiście zaglądam na wiele zagranicznych blogów, natomiast te powyżej są po prostu moimi ulubionymi. Zapewne spytacie dlaczego nie ma wśród nich polskich blogerek. Celowo je pominęłam, gdyż myślę, że zasługują na osobny „ranking”. Mam nadzieję, że dzięki tej notce jeszcze lepiej poznacie mój gust i być może sami zainspirujecie się jedną z dziewczyn. 

Jeśli znacie jakieś ciekawe blogi, na które koniecznie powinnam zajrzeć (bazując na tym co właśnie zobaczyliście) podzielcie się nimi ze mną :)

 

23 komentarze

  1. rozumiem ;) jednak nie można jej nic zarzucić co do figury- jest po prostu idealna, może z Twoimi poradami z poprzedniego uda mi się mieć taaakie nogi heh :)

  2. thank you so much for the love!
    I just spent the last 20 minutes watching a bunch of your youtube videos!
    you are just gorgeous. following your blog now :P

    xx
    Bethany Struble

Napisz komentarz

Share with your friends


Submit