Ta mała dziewczynka zmienia każdy poranek w najpiękniejszy. Gdy budzi nas Jej cudny uśmiech i pogodne oczka, jestem gotowa wstać nawet po kilku marnych godzinach snu. Jakiś czas temu będąc na spacerze, spotkałam się z Anią, żeby zrobić kilka zdjęć na pamiątkę. Chcecie zobaczyć, co zrobiłyśmy?

Spotkałyśmy się przy Politechnice i poszłyśmy na mały spacer. Znowu dopadły mnie myśli dotyczące odległych, studenckich czasów. To było niby tak niedawno, a jednak tak dawno temu. 30stka zbliża się do mnie coraz większymi krokami.

Miałam na sobie morelowo-marchewkową Hortensię w urocze kwiaty. Sukienka, która pojawiła się wiosną, a jest dla mnie tak mocno wakacyjna. Bardzo często ją noszę. Po pierwsze jest to bardzo dobry dla mojej figury krój, po drugie – uwielbiam kwiatowe motywy, a po trzecie – ten nietypowy kolor skradł moje serce. Wszystkie Hortensie, zarówno kwiatowe jak i lniane są teraz w promocji.

Córcia miała top i spodenki z Newbie oraz bonetkę polskiej firmy Little Vintage. Właścicielka tworzy przeurocze ubrania z bawełny czy lnu, spełniając marzenia mam, w tym również moje. Koniecznie zajrzyjcie do Ani, jeśli lubicie taki styl. Wspierajmy to, co polskie!

Brązową torebkę Fossil, kupiłam niedawno w TK MAXX. Ma ładny, ciepły odcień brązu, mieści dużo rzeczy. Nie ma niestety długiego paska, który uczyniłby z niej torebkę idealną dla matki, ale cóż, nie można mieć wszystkiego :) Szkoda, że nie da jej się zawiesić na wózku.fot. Anna Mioduszewska

sukienka, buty: aeterie | torebka: Fossil | top i spodenki córeczki: Newbie | bonetka: Little Vintage

6 komentarzy

  1. Długo zastanawiałam się nad tą sukienkę, ale ostatecznie bardzo się polubiłyśmy:) Jest bardzo nietypowa przez ten kolor:)

    Kochana, a kiedy będzie można nabyć butki?:))) Rozumiem, że tak samo wygodne jak pinie i espadryle? :D <3

  2. Karolino, nigdy nie komentuję, ale spotkałam Cię tego lata na ulicy Śniadeckich :) najpierw poznałam sukienkę. Pozdrawiam serdecznie!

Napisz komentarz

Share with your friends


Submit