LATO

W sobotę dodałam nowy film, który (mam nadzieję) będzie początkiem nowej serii na moim kanale. Chciałam opowiedzieć Wam o sobie w trochę inny niż zazwyczaj sposób. Cieszę się, że ciepło przyjęliście to krótkie video. Mam nadzieję, że tych, którym się nie podobało też z czasem przekonam, że również na takie treści jest miejsce na YouTube :) Stay tuned!

10 Comments

 1. Donia

  10 lipca 2017 18:04, Odpowiedz

  Piękne końcowe zdanie. ..
  Gdy obejrzałam Twój filmik Karola to pomyślałam sobie ze tak właśnie brzmi szczęście :-) Ujelas w słowa ten moment który ja sama czasem odczuwam latem. Bywa że nadchodzi chwila gdy patrzę w niebo i czuje się po prostu szczęśliwa, myślę wtedy ze wszystko może być przecież prostsze i wystarczy być. ..:-D ostatnio ten moment właśnie przeżyłam na naszej dzialeczce na wsi i choć moja nie leży nad morzem to te róże w Twoim filmiku są identyczne jak moje i dzięki Tobie i tym słowom poczułam się jak w domu.
  I jakoś tak faktycznie latem odczuwamy tę naszą skórę bardziej, przez to ze może słońce intensywniej świeci a my odslaniamy ciało. Czuję się latem zdrowsza i szczesliwsza a ostatni mój tygodniowy pobyt na wsi z rodziną -bez makijażu – sprawił że wyglądam jakoś młodziej :-))
  Pozdrawiam serdecznie

 2. Dominika

  10 lipca 2017 19:22, Odpowiedz

  Są gusta i guściki…Mnie takie filmy zawsze pozytywnie nastrajają. Lubię lato, ale najwięcej energii i najbardziej produktywna jestem jesienią…
  Widać, że włożyłaś dużo serca w ten film. Nie ma w nim tandety. Jest prostota – a to jest jedna z największych cnót, deficyt w dzisiejszych czasach… Kilka zdań, w których zawiera się sens celebrowania każdego dnia, od A do Z. „Nie trzeba nigdzie wyjeżdżać, w końcu chcemy mieć takie życie od którego nie potrzebujemy wakacji…” Po tych słowach wiem, że Ty już wiesz co w życiu daje największą radość…Pięknie. Pozdrawiam serdecznie :)

 3. Ula | Kobieta i pasja

  10 lipca 2017 21:30, Odpowiedz

  Karolino, bardzo mi się podoba, że pokazujesz nam swoją wrażliwość w taki właśnie sposób. :) Takie filmy pięknie dopełniają całości tego co tworzysz w Internecie.
  Podoba mi się to, że pokazałaś lato w takich przydymionych barwach. O wiele bardziej kojarzą mi się one z latem niż np. żółta plaża i intensywnie niebieskie niebo. Taka drżąca od gorąca łąka, spłowiałe od suszy pola to moje wspomnienia z dzieciństwa. W lecie też może być coś nostalgicznego, nie tylko w jesieni czy zimie.
  Fragment o grillowaniu także jest świetny. To jedna z najlepszych polskich tradycji. :D
  I gdzie nam naszym morzem są takie piękne skały? Jeszcze nigdy takich nie widziałam.

 4. Justyna

  4 sierpnia 2017 00:30, Odpowiedz

  Karolina <3 Uwielbiam Cię właśnie za te filmy. Piękna melodia, niesamowite ujęcia i do tego subtelny głos w tle <3 jestem prawdziwie zauroczona

Leave a comment

(*) Required, Your email will not be published