24 Comments

 1. Ania

  19 września 2013 08:07, Odpowiedz

  Karolinko, obserwuję Cię od kilku ładnych miesięcy i pragnę Ci napisać, że jesteś ogromną inspiracją dla mnie, pod każdym możliwym względem. Twoje wpisy sprawiają, że jestem za każdym razem pewniejsza siebie i zapominam o problemach, które towarzyszą mi każdego dnia i co więcej… wierzę w lepsze jutro; że ułożę sobie życie na nowo (niedawno rozpadł się mój 5 letni związek). Wydajesz się tak wspaniałą, ciepłą osobą. Podziwiam Twą subtelność na każdym kroku. Z całego serca życzę Ci kolejnych sukcesów zawodowych i prywatnych oraz spełnienia kolejnych planów i marzeń. Mam ogromną nadzieję, że kiedyś będę miała okazję aby Cię zobaczyć na żywo, uścisnąć rękę i podziękować za podarowanie mi sił swoją.

  Pozdrawiam Cię serdecznie,
  Ania

 2. Anonymous

  19 września 2013 19:06, Odpowiedz

  Hej , trafiłam tu przez Kenze .Nie wiedziałam , że mamy taką ” blogową perełkę ” . Jesteś niesamowicie fotogeniczna ! Obejrzałam Twoje wszystkie filmiki , sa po prostu magiczne :) Pozdrawiam serdecznie !

 3. Anonymous

  20 września 2013 18:35, Odpowiedz

  Jejku, to Ty masz dwa te małe psiaki, myślałam, że tylko ta Lulu :) Super! Lulu jest młodsza? Chyba na gwiazdkę ją kupiliście???

Leave a comment

(*) Required, Your email will not be published