InstaMix

Rozchorowałam się! Chyba z tej radości spowodowanej nagłym ociepleniem. Leżę w domu i próbuję wyzdrowieć. W końcu jutro idę na wesele i powinnam być pełna energii. Mam za sobą ciężki tydzień udawania, że wszystko jest w porządku. 
 
Ale żeby nie było tak smutno chciałam dowiedzieć się czy używacie kosmetyków marki Benefit, a jeśli tak, to które najbardziej lubicie. Szykuję dla Was coś fajnego :)
 

20 Comments

 1. .

  19 kwietnia 2013 12:54, Odpowiedz

  Mnie marzy się chacha tint, ale jest zdecydowanie zbyt drogi,jak sądzę, więc nie wiem kiedy się w końcu na niego zdecyduję (; W ogóle uważam, że marka ma przyzwoite produkty w bardzo ładnych opakowaniach, ale ceny są zbyt wygórowane w stosunku do jakości.

 2. Marianna Zawadzka

  23 kwietnia 2013 12:10, Odpowiedz

  Róż do policzków Hervana!=) Jest przepiękny i słyszałam o nim dużo pozytywnych opinii, ale jest niestety bardzo drogi!Jeszcze nie miałam nic z tej firmy, a opinia o różu do mnie dotarła, coś w nim musi być…=)

 3. Marianna Zawadzka

  23 kwietnia 2013 12:12, Odpowiedz

  Róż do policzków Hervana!=) Jest przepiękny i słyszałam o nim dużo pozytywnych opinii, ale jest niestety bardzo drogi!Jeszcze nie miałam nic z tej firmy, a opinia o różu do mnie dotarła, coś w nim musi być…=) zdrówka życzę=)

 4. Anonymous

  23 kwietnia 2013 21:47, Odpowiedz

  BeneFit, High Beam
  Opalizujący delikatnie na różowo uniwersalny rozświetlacz na policzki, skronie, powieki i usta.
  Jeszcze nie testowalam tego cudeńka, ale mam w najbliższych planach to zrobić…czytając recenzje pięknie podkreśla rozświetla i rozpromienia twarz.Najbardziej podoba mi się okreslenie, że „daje trwały efekt tafli lodu” :)…Tak! Muszę go mieć… :)

Leave a comment

(*) Required, Your email will not be published