Heineken Open’er Festival 2013 / Gdynia + Sopot

Jakby to w skrócie ująć, bo zaraz padnę na ziemie zmęczona, a nie chciałam odkładać tej notki na później…no było przecudownie! Kiedy już totalnie straciłam nadzieję, że zobaczę jakikolwiek koncert w te wakacje, stwierdziliśmy z przyjaciółmi, że po prostu bierzemy auto i jedziemy chociaż na jeden dzień! Kupiliśmy bilety w czwartek, a w sobotę rano ruszyliśmy w kierunku Gdyni. Koncerty niesamowite, Kings of Leon, Miguel i moje odkrycie Devendra Banhart!!! Najbardziej żałuję, że nie zobaczyłam Mount Kimbie, ale coś trzeba było wybrać, a do tego na takich wydarzeniach zawsze okazuje się, że połowa twoich znajomych też tam jest i chce się ze wszystkimi pogadać. Poza tym namówiłam moją kochaną siostrę, której nie widziałam ponad miesiąc i tak strasznie za nią tęskniłam!!! Jestem przeszczęśliwa :))) !!! Będę tę noc pewnie przeżywać przez kolejny tydzień ;-)) Teraz tylko trzymać kciuki za Audioriver! DOBRANOC, love.

Ps. Sukienka ze zdjęć na początku: pull and bear, czerwona: topshop :)
 


28 Comments

 1. herbatyczas

  7 lipca 2013 22:18, Odpowiedz

  Ojej, cudownie. A ja w tym roku niestety nie mogę sobie pozwolić, czego tak bardzo żałuję. Devendr Banhart od dłuższego roku gości na mojej playliście i do dnia dzisiejszego mi się nie znudził. Cudownie wspomnienia Kochana! :)

 2. Anonymous

  7 lipca 2013 22:36, Odpowiedz

  Super zdjęcia, a Ty jak zwykle ślicznie wyglądałaś !!!!
  p.s. skąd torebka z frędzlami? :)

 3. Panna Karina

  8 lipca 2013 01:52, Odpowiedz

  Ósme zdjęcie jest przepiękne! To zachód czy wschód słońca? Chyba też muszę zapoznać się z tym zespołem Devendra Banhart.
  PS Mylę się czy faktycznie na zdjęciu ta dziewczyna co idzie obok Marysi i się odwraca, to Marina Ł.?:>

 4. Anonymous

  12 lipca 2013 09:07, Odpowiedz

  Cześć :D bardzo spodobała mi się Twoja sukienka z Pull&Bear i mam takie jedno pytanie czy kupiłaś ją w tym roku? Pozdrawiam Ilona ;)

 5. Anonymous

  12 lipca 2013 09:09, Odpowiedz

  Cześć Karolina, bardzo spodobała mi się Twoja sukienka z Pull&Bear i mam takie jedno pytanie czy dawno ją kupiłaś? :D

 6. Anonymous

  18 lipca 2013 16:49, Odpowiedz

  Karolina czy sukienka z top shop jest pomaranczowa? Na zdjeciu wyglada na czerwona a w sklepie takiej nie bylo..Jaki rozmiar kupilas?

Leave a comment

(*) Required, Your email will not be published