36 Comments

 1. Anonymous

  13 marca 2014 20:44, Odpowiedz

  Karolina, wybacz, ale możesz podać link do tego wisiorka z Apartu? Szukam go na stronie i nie mogę znaleźć, a to dokładnie to, czego szukam od 3 lat!

  • Karolina Baszak

   13 marca 2014 21:12, Odpowiedz

   Hej, sprawdziłam właśnie, ale niestety go tam nie widzę :( Natomiast jeśli pójdziesz do stacjonarnego to one powinny być na wystawie :-)

   Ostatecznie możesz ekspedientki spytać albo jej pokazać zdj. to pewnie pomoże.
   Jeśli chodzi o koszt to jest to nieco ponad 400 zł, ale myślę, że warto, bo jest ponadczasowy i wyjątkowo piękny!

 2. Anonymous

  13 marca 2014 23:21, Odpowiedz

  Jak zawsze prosto, subtelnie ale mega kobieco :) próbuję się od Ciebie uczyć :) zawsze masz niby prosty makijaż oka, ale za to bardzo efektowny, powiedz mi jakiego użyłaś cienia ? jednego odcienia użyłaś do całej górnej powieki ?

  pozdrawiam,
  Marysia

 3. Anna

  14 marca 2014 13:40, Odpowiedz

  Karolina, jesteś przepiękna.

  dodatkowo, bardzo lubię klimat Twojego bloga, taki troszkę senny, nostalgiczny. Bardzo dobrze czuję się w takich klimatach i dlatego lubię do Ciebie zaglądać. dodatkowo, przez Ciebie, jutro przyciemniam włosy, już mam dość swojego blondu ;)

 4. Anonymous

  15 marca 2014 14:24, Odpowiedz

  Pasuja Ci czarne wlosy bo masz nienaganna cere…ladnie komponowalyby sie z Twoimi niebieskimi oczami:)

 5. Anonymous

  19 marca 2014 18:26, Odpowiedz

  Piękny płaszcz. I do strojów na tzw. „luzie” i do bardziej eleganckich stylizacji – w sam raz.Wiesz, mam w podobnym stylu marynarkę – tylko ze skórzanymi wstawkami na łokciach i skórzanym kołnierzem – bardzo ja lubię,gdyż to zawsze mój pierwszy wybór gdy za nic w świecie nie wiem co założyć :) Oby płaszcz okazał się tak wygodny i uniwersalny jak owa marynarka.Ciepło pozdrawiam :)k.

Leave a comment

(*) Required, Your email will not be published