Czerwiec to dla mnie zawsze miesiąc pełen niezwykłych wydarzeń. W czerwcu, 6 lat temu wyszłam za mąż, a nasz ślub był pięknym początkiem wielu, absolutnie pięknych zmian w moim życiu. Dzisiaj, z trójką dzieci spędzam mnóstwo czasu w ogrodzie i na spacerach, ciesząc się promieniami słońca i wyrywając wspólnie chwasty.

Każde dziecko dostało swoje metalowe wiaderko, do którego zbierało wyrwane rośliny i zanosiło je do dużego worka z wszystkimi chwastami. Ile w tym radości i nauki, również, a może przede wszystkim(?!) dla mnie.

Na szczęście, po ciężkiej pracy można odpocząć i cieszyć się czerwcowym słońcem podczas zabawy.

Na spacerach zbieraliśmy trochę szyszek do budowania naszej zagrody – dla zwierząt w piaskownicy.

Takich zwierząt-zabawek i też dla takich, które przechadzają się po ogródku tu i tam.

Spacerujemy tak często jak tylko się, ładujemy baterie na zimę i deszczowe dni.

Czasem marzy mi się wózek trzyosobowy, żebym mogła pójść gdzieś dalej, ale ten nasz Bumbleride naprawdę sprawuje się wzorowo!

Drożdżówki z truskawkami i kruszonką dla moich gości :)

Ciekawe co jest za tymi dużymi krzakami!

To już prawdziwy dowód na to, że przyszło lato :)

A wieczorami budowanie torów i układanie myszek do snu.

Mogłabym czesać te włoski godzinami!

Wspaniale jest spacerować wśród alejek pełnych róż.. jaka szkoda, że robią się coraz bardziej suche.

Odpoczynek na trawie i rzucanie kamyków do wody, to też nasza codzienna aktywność.

Czasami przecież można, prawda?

W szafie też zawitały kolory lata, czyli nowość z aeterie – Matricaria <3

A jak Wam minął czerwiec?

8 komentarzy

 1. Piękny Wasz czerwiec! My również bralibyśmy ślub w czerwcu 16 lat 🤍 spacery zajmują sporą część naszej codzienności. Piękne nowość od aeterie, szczególnie ta sukienka ze zdjęcia 🤗

  • karolinabaszak Odpowiedz

   Marta… tyle czasu :) to musi być piękne obchodzić już „naste” rocznice <3

 2. Piękny ten Wasz czerwiec. Prace ogrodowe są bardzo wyciszające. Obcowanie z naturą to taka mała terapia. Może zechciałaby Pani podzielić się jak wygląda Wasz ogród? Czy udało się zrealizować plany o których wspominała Pani w filmiku o ogrodzie. Jestem przekonana, że kreuje tam Pani magiczne miejsce. Istną oazę dla Waszej rodzinki. Pozdrawiam.

 3. Pamiętam, że nie tak dawno byłaś w pierwszej ciąży a teraz Twoje dzieci są już takie duże :) Nie myślałaś może o wpisie na temat budowania relacji pomiedzy rodzeństwem? Lubię gdy piszesz o wychowaniu i macierzyństwie, choć jeszcze nie jestem mamą. Myślę, że jako rozsądna mama na pewno masz wiele ciekawych spostrzeżeń i wniosków.

 4. A dziękuję, czerwiec minął pięknie! Była rocznica Chrztu córci, były prace w małym, domowym ogródku. No i była pogoda! Ps. chciałam dopytać, czy polecasz może targ staroci Koło w Warszawie oraz Bronisze k. Ożarowa? Czy warto tam wpaść, można upolować jakieś drobiazgi?? Dziękuję, pozdrawiam serdecznie.

 5. Super wózkiem dla trójki jest bugaboo donkey z dostawką :) mam troje maluchów poniżej 3 roku życia i sprawdza się rewelacyjnie. Wcześniej mieliśmy harveya dla dwojga i w obu komfort jazdy jest na najwyższym poziomie dla obu stron. Warto sprawdzić :)

 6. Uwielbiam Twoje zdjęcia i poczucie estetyki, wspaniałe!
  Cudownie patrzeć jak dzieci tak szybko i zdrowo rosną.
  Pozdrawiam!

  P.S. Uaktualnij zakładkę „O mnie: :)

Napisz komentarz

Share with your friends


Submit