Zebrałam kilka swoich ulubionych produktów w jednym filmie:

11 komentarzy

 1. Ostatnio na Twoim kanale właściwie same reklamy. I wiem, że na tym polega Twoja działalność w internecie tylko zastanawiam się na ile mogę w dalszym ciągu polegać na Twoich opiniach Karolino. Zdarzało mi się kupować produkty, które polecałaś w ‚Perełkach’, coś z filmu o wyprawce, czy rozszerzaniu diety. Zawsze wydawało mi się, że reklamujesz tylko rzeczy, których naprawdę sama używasz i rzeczywiście się sprawdziły. A teraz widzę cały przekrój od serka po tą śmieszną szczoteczkę do twarzy, którą nagle reklamują wszystkie youtuberki.. Mój komentarz to nie jest ‚hejt’ czy krytyka, robisz co chcesz..wiadomo. Tylko szkoda mi, że już nie mogę w ciemno sięgać po produkty, które polecasz.
  Miłego tygodnia, pozdrawiam!

  • karolinabaszak Odpowiedz

   Agnieszko, a powiedz tak szczerze, czy czasem nie przesadzasz? :) Od lat współpracuję z markami, które lubię i tego nie ukrywam, a dzięki temu odbiorcy mogą oglądać treści za darmo, bez dodatkowych opłat czy pasma reklam jak w TV. Nie wiem co jest śmiesznego w tej szczoteczce, ale wiem, że jak ktoś ma się do czegoś przyczepić to zawsze znajdzie sobie powód :) Lubię prowadzić kanał, ale lubię też się na nim dobrze czuć, bo tylko w ten sposób będę tam sobą. Zamierzam zatem dalej działać zgodnie ze swoimi przekonaniami i jeśli mam okazję zareklamować produkt, który sama lubię, nie będę z tego rezygnować. Pozdrawiam również :)

 2. Hmm.. nie o to mi chodziło, żebyś tak zareagowała.. moja wypowiedź nie miała (mam nadzieję) żadnego negatywnego wydźwięku..I te słowa ‚ale wiem, że jak ktoś ma się do czegoś przyczepić to zawsze znajdzie sobie powód’ dokładnie taką osobą nie jestem! Przecież się nie czepiam, nie oceniam, nie krytykuję.. wyraziłam swoją opinię na temat tego że tych reklam jest teraz strasznie dużo i zastanawiam się czy dalej Twoje opinie są szczere najgrzeczniej jak potrafiłam :)
  Oczywiście, że współpracuj dalej, bo ani ja, ani nikt inny nie ma prawa Ci niczego zabraniać, czy jakkolwiek ingerować w Twoje decyzje :) Naprawdę nie jestem osobą, która żyje życiem innych osób. Właściwie jakbyś odpowiedziała, że wszystkie recenzje produktów i reklamy są wciąż zgodne z Twoim sumieniem i szczerze je polecasz to by mi wystarczyło :)

  • karolinabaszak Odpowiedz

   Ależ moja reakcja jest totalnie neutralna :) Odpowiadam tak jak czuję, a nie czuję, że powinnam się tłumaczyć z tego co robię i zapewniać każdego, że nie oszukuję widzów :D

 3. Karola, jasne, to Twoja praca i Twoje miejsca w sieci, ale w pewnym sensie zgdzając się z Agnieszką, myślę, że widzowie i czytelnicy czuli by się po prostu bardziej komfortowo, gdyby treści sponsorowane były transparentnie oznaczone na zdjęciach, wpisach czy filmach :) Krókie „wpis/film powstał we współpracy z firmą X”, albo „firma X dostarczyła produkty do dzisiejszego odcinka” wystaczyłoby, żeby taka jasność zaistniała :)

  • karolinabaszak Odpowiedz

   Beato, nic prostszego – wystarczy zajrzeć do opisu pod filmem, gdzie jest to zaznaczone.

 4. A ja tam zauwazylam, ze Karolina nie reklamuje wszystkiego. Wymaga to dokładnej obserwacji. Wielokrotnie dostawala cos w prezencie od roznych marek, co bylo pokazywane we vlogach i w ogole tego nie zachwalala tylko dyplomatycznie mówiła” o jak milo”, a następnie nigdy o tym produkcie nie wspomniala nigdzie. To samo dotyczylo książek, np. ksiazki pewnej znajomej Karoliny, o której Karola wspomniała, ale juz nie reklamowala jej jako perelki. Nie wiem tez czy Karola wspolpracuje (daj znac prosze) z marka Cos, ale to dzięki Karolinie ja poznalam i polubiłam. Także sadze, ze Karolina nie chwali rzeczy które jej nie odpowiadaja. Ale teraz ja zadam pytanie ☺ Karolina, co sprawiło ze wybrałaś Warszawe? Dlaczego nie Gdansk, Torun, Poznań np.? Czy czujesz ze Warszawa jest lepsza od innych miast pod jakims względem albo moze nie wartosciujmy, ale pod jakim wzgledem inna? Mieszkasz tam juz jakis czas. Nagraj nam proszę film o Warszawie. Bardzo mnie ciekawi Warszawa Twoimi oczami ☺

 5. Mam Córeczkę (dwa i pół roku) oraz Syna (2 miesiące) i zdecydowanie podpisuję się pod tymi rzeczami, które wymieniłaś w filmie. Thermomix to dla mnie numer 1 w kuchni, jeszcze zanim zostałam Mamą. Mam wrażenie, że od kiedy go używam, jem zdecydowanie zdrowiej (te szybkie zupki warzywne i surówki 😋). Lunę mam od miesiąca i polecam wszystkim, wielkie WOW. Laktator Medeli rewelacja. Nosidełko Tuli – jestem zakochana.
  Świetny film z rzeczywiście godnymi polecenia rzeczami!

  Pozdrawiam ciepło,
  Kinga

 6. Hm, a mi brakuje zdecydowanie treści nie związanych z macierzyństwem. Z chęcią obejrzałabym vloga (robiłaś je świetne!), coś „pogadankowego”, filmy dotyczące urządzania domu/wystroju wnętrz (czekam z niecierpliwością na taki film – wspominałaś, że prawdopodobnie będzie:)) oraz perełki z ciekawymi książkami i gadżetami. Oczywiście to Twój kanał, więc nie chodzi mi absolutnie o jakieś naciskanie – potraktuj mój komentarz jedynie jako wskazówkę co do preferencji jednego z widzów, a nuż będziesz miała chęć nagrać coś takiego. :) Pozdrawiam!

  • karolinabaszak Odpowiedz

   Będzie będzie, ale jeszcze za bardzo nie wykończyliśmy domu, nie wspominając o urządzaniu, także wszystko w swoim czasie :-) Perełki też będą, ale teraz jestem w 9 m ciąży i moje życie = dzieci, więc nie widziałabym siebie akurat teraz w innym temacie niż macierzyństwo, wyprawka. Kocham to! :D

   W każdym razie będą takie tematy o jakich wspominasz, tylko za jakiś czas :)

Napisz komentarz

Share with your friends


Submit