Could This Be The End?

 

Ludzie! Umieram!!! Dzisiaj zaliczyłam najgorszy możliwy egzamin, a jutro czekają mnie jeszcze dwa! Niech ten koszmar się już skończy. 
 
Obiecuję powrócić jak tylko będę miała taką możliwość… póki co nauka, nauka i praca =) 
 
Ps. Bardzo Wam polecam ten podkład Estee Lauder Double Wear – mistrzostwo świata! A zestaw 3 kroki Clinique jest idealny aby przywrócić skórze balans po tej okropnej zimie. 
 

31 Comments

 1. Aglolga

  9 lutego 2013 17:08, Odpowiedz

  Gratuluję zaliczenia najgorszego egzaminu!:) To już wielki sukces! Powodzenia także w tych jutrzejszych, oby pytania podpasowały, ale na pewno sobie poradzisz. Trzymam kciuki:).

 2. Karolina Baszak

  9 lutego 2013 18:29, Odpowiedz

  :))))))))))))))))

  Podkład jest wspaniały, bo chyba jako jedyny, którego miałam okazje używać trzyma się cały dzień na buzi. Jak zmyjesz go wacikiem wieczorem to będziesz w szoku, że aż tyle go zostało na Twojej twarzy. Efekt drugiej skóry!

 3. Anonymous

  10 lutego 2013 15:53, Odpowiedz

  Co studiujesz? Zdradź nam proszę! :)) I co to za egzamin? Ja w poniedziałek miałam egzamin 3-letni z Technologii Postaci Leku (jestem na 5 roku farmacji)- to było dopiero wyzwanie! Aż się popłakałam ze szczęścia jak się pojawiły wyniki- oczywiście pozytywne :)) Pozdrawiam Cię Karolino!
  Ania

 4. Anonymous

  11 lutego 2013 18:23, Odpowiedz

  nie odpisujesz na pytania… naprawde to taka tajemnica co studiujesz i gdzie pracujesz ? Jesli nie chcesz odpowiadać to napisz: nie odpowiem na to pytanie.. nie bedziemy wtedy pisać…

 5. Anonymous

  11 lutego 2013 19:58, Odpowiedz

  Hmmm…nie wiem czy można jaśniej, ale chyba chodzi o to, że dziewczyny pytały Cię o to co studiujesz, a Ty konsekwentnie unikasz odpowiedzi.

 6. Karolina Baszak

  12 lutego 2013 12:21, Odpowiedz

  O studiach, pracy nie mam zamiaru opowiadać – już o tym pisałam, a pytania i tak się pojawiają :)Jak już kogoś naprawdę ciekawi to, czym zajmuję się na co dzień to mogę Wam zdradzić tyle, że to zajęcie związane z marketingiem i modą. Kierunek, który studiuję, związany jest z moją pracą.

  Zrobię film z tym podkładem na 10000%

  Nie obrażajcie się :) Po prostu wolę zostawić takie sprawy dla siebie.

 7. Anonymous

  14 lutego 2013 14:06, Odpowiedz

  Niestety, zalatuje tu hipokryzją. Z jednej strony piszesz, że miałaś egzamin więc to już wg mnie jest sprzedawanie swej prywatności. Z drugiej nie chcesz zdradzić co studiujesz i co to był za egzamin. Trochę konsekwencji w działaniu życzę.

 8. Anonymous

  22 lutego 2013 00:37, Odpowiedz

  Karolinko moje pytanie nie jest związane ze studiami i pracą a z tym cudnym lusterkiem.Powiedz mi proszę gdzie takie śliczne kupiłaś.:)jest cudowne:)a szykuje się do zakupu takiego:)

Leave a comment

(*) Required, Your email will not be published