Birthday Girl

Od czego zacząć!? Obudziłam się dziś rano w moim przepięknym domu, co jest dla mnie najpiękniejszym prezentem na świecie i to, że spędzę cały weekend z rodziną jest po prostu bezcenne. W każdym razie dostałam od Was wczoraj tyle życzeń i prezentów, że zwyczajnie bardzo chciałam cokolwiek Wam napisać i pokazać coś co zwaliło mnie z nóg. Jestem najszczęśliwsza na świecie i to cudowne, że Was wszystkich mam L.O.V.E.

Napiszę do Was więcej po weekendzie :)

Ja wracam do świętowania i życzę Wam przeeeemiłego weekendu!

35 Comments

 1. shining manhattan

  24 sierpnia 2013 22:14, Odpowiedz

  Musisz być wspaniałą osobą, że wszyscy darzą Cię tak ogromnym szacunkiem i miłością :)
  Wszystkiego Najlepszego Karolino, a przede wszystkim zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń :)

 2. Anonymous

  25 sierpnia 2013 14:01, Odpowiedz

  A kiedy nowy filmik? Boże taki super filmik i takie piękne życzenia!! Jak oni musza Cię kochać! A Twoja siostra jest taka sympatyczna, w tym filmiku <3 <3 <3 <3

 3. Anonymous

  25 sierpnia 2013 19:57, Odpowiedz

  hej wszystkiego najlepszego! wydajesz się być miłą, sympatyczną osobą. jesteś moją inspiracją, bo jesteś taka naturalna, nie próbujesz być jakąś lalą. to mi się podoba! życzę sukcesów :)

 4. Panna Karina

  26 sierpnia 2013 00:50, Odpowiedz

  To wspaniale, że udało Ci się ten wielki dzień spędzić w rodzinnych stronach. :) Filmik widziałam. Dziewczyny śpiewające „Domek z kart” powaliły mnie. I Twoje zdjęcia z rodzeństwem takie kochane. :)

 5. Panna Karina

  26 sierpnia 2013 00:53, Odpowiedz

  I najważniejsze. Nie pochwaliłaś mi się nowym wyglądem. Ja tak weszłam i myślałam, że pomyliłam adresy, że jestem na Twoim tumblrze. Layout zdecydowanie w Twoim stylu. Podoba mi się. :) Ja u siebie też zmieniłam, a to pytanie o poprzedni szablon już jest w sumie nieważne. Także przepraszam za zawracanie głowy. ;)

 6. Anonymous

  26 sierpnia 2013 12:28, Odpowiedz

  Wszystkiego najlepszego!! spóźnione ale jak najbardziej szczere :) oglądając ten filmik sama się wzruszyłam… Gratuluję bycia taką osobą, którą bliscy tak kochają :) pozostań sobą i podążaj za swymi marzeniami. Ściskam, Natalia

 7. Anonymous

  26 sierpnia 2013 15:19, Odpowiedz

  hej :) mam prośbę. zrobiłabyś filmik z makijażem do liceum? idę do pierwszej klasy i zastanawiam się co by ciekawego, a jednocześnie delikatnego i prostego dodać do mojego makijażu (korektor, puder, tusz, bronzer) mam jasną karnację i zastanawiam się nad jakimś kolorem różu na jesień :) fajnie by było jakbyś zrobiła taki filmik albo odpisała mi ;)
  buziak

 8. Anonymous

  26 sierpnia 2013 17:08, Odpowiedz

  Witaj :) mam pytanie związane z baza pod makijaż marki banefit. Chciałabym się dowiedzieć czy podkład faktycznie zostaje dłużej na twarzy i czy skora mniej się świeci (mam mieszana w stronę tłustej) i przede wszystkim czy nie zatyka porów i jest naturalny. Jestem mloda i nie chce psuć sobie cery. Czekam na odpowiedz :*

 9. Olcia

  26 sierpnia 2013 22:38, Odpowiedz

  Lubisz the body shop ? Właśnie przymierzam się do kupna kilku rzeczy i staram się zasięgnąć jak najwięcej opinii czy warto, a wiem, ze kiedyś na blogu kilka pokazywałaś:-)

 10. Anonymous

  27 sierpnia 2013 21:41, Odpowiedz

  Świetny filmik, super życzenia :)Muszę się zapytać jak nazywa się ta piosenka, która zaczyna się przy zdjęciach w 11:17 minucie -jest super! Spóźniona, ale dołączam się do życzeń :)

 11. Anonymous

  27 sierpnia 2013 21:45, Odpowiedz

  Świetny filmik, cudowne życzenia :) Muszę się zapytać jak nazywa się piosenka, która zaczyna się w 11:17 minucie -jest super. Spóźniona, ale dołączam się do życzeń :) Wszystkiego najlepszego. Ciekawy, fajny blog, czytam (w miarę możliwości) na bieżąco. Pozdrawiam.

Leave a comment

(*) Required, Your email will not be published