Aleja Smaków w Galerii Mokotów

 

Tak jak wspominałam kilka notek wcześniej, w minioną niedzielę wybrałam się do Galerii Mokotów zwiedzić nową Aleję Smaków i wypróbować (w miarę możliwości) nowe restauracje, które pojawiły się na 2 piętrze. Nie mogłam w końcu zjeść wszystkiego ;-) Dodatkowo okazało się, że Magda była w tamten weekend w Warszawie i spędziłyśmy wieczorem czas na zakupach i przegadałyśmy przy kawce i ciastku wszystko co działo się w ostatnich tygodniach. To, co najbardziej lubię w GM to to, że tam jest dosyć spokojnie jak na tak duże centrum handlowe. Jest czysto, a przez to, że budynek zajmuje ogromną powierzchnie nie ma tego tłoku i jazgotu co w innych galeriach. No i najważniejsze, mają salon FURLA ♥ gdzie spodobały mi się dwie torebki, które planuje sobie kupić w przyszłym miesiącu :)

 

 

Spotkałam się z dziewczynami o 13:00 (jak zwykle musiałam się spóźnić!) i od razu poszłyśmy na obiad do Vapiano, a później od razu na zakupy!

 

 

(płaszcz- Zara, komin: Robert Kupisz)

 

 

Z niesamowitą Agnieszką – PODSZEWKA 

 

 

Skoczyłyśmy jeszcze do Monique Bakery – piekarni, która opiera się na świeżo wypiekanym pieczywie oraz wyrobach cukierniczychna bazie naturalnych składników. Mają najlepsze bagietki, chleby, ciasta i drożdżówki!

Wieczorem spotkałam się jeszcze z Magdą na mieście, a potem znów wróciłyśmy do GM żeby jeszcze raz zobaczyć się z Agnieszką i tym razem poszłyśmy do Tokyo Sushi, ale te zdjęcia wolę zostawić dla siebie :PZapraszam Was jeszcze fanpage Galerii Mokotów: https://www.facebook.com/GaleriaMokotow

*wpis jest elementem współpracy z Galerią Mokotów.  

 

20 Comments

 1. Anonymous

  20 września 2013 23:33, Odpowiedz

  Super!!!
  P.s. mam pytanie co do tego jak zaczęła się Twoja przygoda z prowadzeniem bloga? Sama na to wpadłaś aby pisać? Pozdrawiam :)

 2. Anonymous

  21 września 2013 00:58, Odpowiedz

  Hej Karolina,
  Też wolę Gal Mok 100x bardziej od innych zatłoczonych galerii :)
  Mam pytanie o płaszcz z Zary – jak się go nosi? Fajnie wygląda na zdjęciach, ale w dotyku jest nieprzyjemny, co skutecznie zniechęciło mnie do kupna.

  Pozdrawiam
  Natalia

Leave a comment

(*) Required, Your email will not be published