Chodź pogoda ostatnio nas rozpieszczała, dobrze wiemy, że nadchodzi prawdziwy ziąb. W prognozach już za tydzień zapowiadają opady śniegu! Czas naszykować rzeczy, dzięki którym będziemy mogli się opatulić. Brakuje Wam czegoś? W aeterie znajdziecie w tym sezonie, przepiękne zimowe płaszcze i wiele innych modeli, które z pewnością taki chłodny czas umilą. Laury, Laury … wiele można o nich powiedzieć, bo to prawdopodobnie jedne z piękniejszych płaszczy jakie w ogóle powstały. Nie mogę się nadziwić za każdym razem jak dobrze wyglądają z nim zarówno niskie jak i wysokie kobiety, niezależnie od figury czy typu urody. W tym sezonie znajdziecie pięć nowych wariantów kolorystycznych od jasnego, brudnego różu, po ciemny granat. Piękne, twarzowe odcienie.

Płaszcz wełniany Laur – 5 kolorów

W przedzimowych nowościach znajdziecie też znane modele sukienek, spódnic i koszulę Aralię ale w nowych odsłonach. Wszystko utrzymane w spójnej kolorystce i jesienno – zimowych lub po prostu całorocznych barwach. Nowy model, który pojawił się jesienią, czyli np. Visteria została uszyta z brązowej tkaniny w białe groszki lub z niebieskiego, znanego u nas wzoru Arte w malowane, artystyczne kwiaty. Nasza niezastąpiona Eustoma ma również nową odsłonę – bordowa w groszki lub gładka, morska. Ogromne wrażenie na żywo robi także Bella Mus, której chyba nawet ja nie będę w stanie się oprzeć… Same zobaczcie..

Jesteście ciekawi nowości? Wszystkie modele znajdziecie tu

4 komentarze

  1. Piękne i polskie, czego chcieć więcej 😍 mi jedynie brakuje mniejszych rozmiarów, ale domyślam się, że nie ma wielkiego popytu na rozmiar XXS. Karolino, czy zostawiasz sobie w każdym sezonie po jednej sztuce z każdej nowej rzeczy? Ja nie mogłabym się oprzeć, ale z drugiej strony ileż można mieć sukienek 😁

Napisz komentarz

Share with your friends


Submit